Internauci nie mają wątpliwości!

Gabriela Czernecka 18 czerwca 2019 19:38

Do kogo podobny jest Archie Harrison? Fani rodziny królewskiej nie mają wątpliwości, że syn książęcej pary Sussex przypomina swojego tatę. Choć jak na razie na zaledwie kilku zdjęciach mieliśmy okazję podziwiać małego chłopca, to internauci są przekonani, że Archie wygląda jak Harry w młodości. Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć kilka fotografii księcia Harry'ego z czasów jego dzieciństwa. Czy faktycznie jego syn jest jego wierną kopią? Oceńcie sami!  

1/5
Archie, syn księcia Harry'ego i księżnej Meghan
Copyright @Instagram @sussexroyal
1/5

Książę Harry podzielił się z fanami piękną fotografią synka z okazji Dnia Ojca. Internauci twierdzą, że chłopiec jest wierną kopią taty! Choć na zdjęcie chłopca nałożono filtr, to fani są przekonani, że Archie podobnie jak tato jest rudy. 

2/5
Księżna Diana
Copyright @Facebook
2/5

A tak Harry wyglądał w dzieciństwie. Ruda czuprynka była jego znakiem rozpoznawczym. 

3/5
Księżna Diana, film o księżnej Dianie, książę William i książę Harry wspominają mamę
Copyright @Instagram @kensingtonroyal
3/5

Choć jak na razie małego Archiego mieliśmy okazję podziwiać na zaledwie kilku zdjęciach, to internauci są przekonani, że chłopiec wygląda jak Harry w młodości.

4/5
Księżna Diana
Copyright @East News
4/5

Czy faktycznie Archie bardziej jest podobny do taty niż do mamy?

5/5
Księżna Diana
Copyright @East News
5/5

Niebawem odbędzie się chrzest Archiego, więc będziemy mogli porównać oficjalne fotografie z tą powyżej, z chrztu Harry'ego. A Wy co myślicie, faktycznie chłopiec bardziej jest podobny do taty czy do mamy?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.