Małgorzata Socha, VIVA! październik 2012, Małgosia Socha
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Jak Małgorzata Socha wygląda w wersji sauté? Sprawdź! 

„Kwintesencja kobiecości’’

VIVA! 9 czerwca 2018 11:00
Małgorzata Socha, VIVA! październik 2012, Małgosia Socha
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Małgorzata Socha opublikowała w mediach społecznościowych wpis z okazji Dnia Oceanów. Tym samym gwiazda serialu Przyjaciółki zaapelowała do fanów, żeby dbali o to, co najważniejsze, czyli środowisko. Niestety, aktorka padła ofiarą hejterów, a wszystko przez zdjęcie, na którym pozuje... bez makijażu.

Jak Małgorzata Socha wygląda bez makijażu?

„Na co dzień warto wprowadzić eko zwyczaje, jak np. segregacja śmieci, oszczędzanie wody i prądu, unikanie plastikowych torebek i jednorazowych opakowań’’, zaapelowała aktorka. Niestety, nie wszystkim spodobało się zdjęcie, które znalazło się pod apelem. Gwiazda pozuje na nim bez makijażu. I naszym zdaniem aktorka w wersji sauté wygląda zniewalająco. Jednak tej opinii nie podzielają wszyscy obserwatorzy instagramowego profilu gwiazdy. „Ale kiepsko bez makijażu’’, „Z tą grzywką trochę słabo", „Ale się pani zaniedbała’’ — przytacza nieprzychylne komentarze serwis Pudelek.pl.

Znaleźli się również internauci, którzy stanęli w obronie aktorki. „Żaden facet nie jest tak wstrętny dla innego, jak kobieta dla kobiety. Kwintesencja kobiecości. Naturalna i urocza’’, komplementuje gwiazdę jedna z jej obserwatorek.

A Waszym zdaniem, jak gwiazda prezentuje się bez makijażu?

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.