Małgorzata Socha, VIVA! październik 2012, Małgosia Socha
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Jak Małgorzata Socha wygląda w wersji sauté? Sprawdź! 

„Kwintesencja kobiecości’’

VIVA! 9 czerwca 2018 11:00
Małgorzata Socha, VIVA! październik 2012, Małgosia Socha
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Małgorzata Socha opublikowała w mediach społecznościowych wpis z okazji Dnia Oceanów. Tym samym gwiazda serialu Przyjaciółki zaapelowała do fanów, żeby dbali o to, co najważniejsze, czyli środowisko. Niestety, aktorka padła ofiarą hejterów, a wszystko przez zdjęcie, na którym pozuje... bez makijażu.

Jak Małgorzata Socha wygląda bez makijażu?

„Na co dzień warto wprowadzić eko zwyczaje, jak np. segregacja śmieci, oszczędzanie wody i prądu, unikanie plastikowych torebek i jednorazowych opakowań’’, zaapelowała aktorka. Niestety, nie wszystkim spodobało się zdjęcie, które znalazło się pod apelem. Gwiazda pozuje na nim bez makijażu. I naszym zdaniem aktorka w wersji sauté wygląda zniewalająco. Jednak tej opinii nie podzielają wszyscy obserwatorzy instagramowego profilu gwiazdy. „Ale kiepsko bez makijażu’’, „Z tą grzywką trochę słabo", „Ale się pani zaniedbała’’ — przytacza nieprzychylne komentarze serwis Pudelek.pl.

Znaleźli się również internauci, którzy stanęli w obronie aktorki. „Żaden facet nie jest tak wstrętny dla innego, jak kobieta dla kobiety. Kwintesencja kobiecości. Naturalna i urocza’’, komplementuje gwiazdę jedna z jej obserwatorek.

A Waszym zdaniem, jak gwiazda prezentuje się bez makijażu?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.