Małgorzata Socha, VIVA! październik 2012, Małgosia Socha
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Jak Małgorzata Socha wygląda w wersji sauté? Sprawdź! 

„Kwintesencja kobiecości’’

VIVA! 9 czerwca 2018 11:00
Małgorzata Socha, VIVA! październik 2012, Małgosia Socha
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Małgorzata Socha opublikowała w mediach społecznościowych wpis z okazji Dnia Oceanów. Tym samym gwiazda serialu Przyjaciółki zaapelowała do fanów, żeby dbali o to, co najważniejsze, czyli środowisko. Niestety, aktorka padła ofiarą hejterów, a wszystko przez zdjęcie, na którym pozuje... bez makijażu.

Jak Małgorzata Socha wygląda bez makijażu?

„Na co dzień warto wprowadzić eko zwyczaje, jak np. segregacja śmieci, oszczędzanie wody i prądu, unikanie plastikowych torebek i jednorazowych opakowań’’, zaapelowała aktorka. Niestety, nie wszystkim spodobało się zdjęcie, które znalazło się pod apelem. Gwiazda pozuje na nim bez makijażu. I naszym zdaniem aktorka w wersji sauté wygląda zniewalająco. Jednak tej opinii nie podzielają wszyscy obserwatorzy instagramowego profilu gwiazdy. „Ale kiepsko bez makijażu’’, „Z tą grzywką trochę słabo", „Ale się pani zaniedbała’’ — przytacza nieprzychylne komentarze serwis Pudelek.pl.

Znaleźli się również internauci, którzy stanęli w obronie aktorki. „Żaden facet nie jest tak wstrętny dla innego, jak kobieta dla kobiety. Kwintesencja kobiecości. Naturalna i urocza’’, komplementuje gwiazdę jedna z jej obserwatorek.

A Waszym zdaniem, jak gwiazda prezentuje się bez makijażu?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…