O TYM SIĘ MÓWI

Jak Małgorzata Socha wygląda w wersji sauté? Sprawdź! 

„Kwintesencja kobiecości’’

VIVA! 9 czerwca 2018 11:00
Małgorzata Socha, VIVA! październik 2012, Małgosia Socha
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Małgorzata Socha opublikowała w mediach społecznościowych wpis z okazji Dnia Oceanów. Tym samym gwiazda serialu Przyjaciółki zaapelowała do fanów, żeby dbali o to, co najważniejsze, czyli środowisko. Niestety, aktorka padła ofiarą hejterów, a wszystko przez zdjęcie, na którym pozuje... bez makijażu.

Jak Małgorzata Socha wygląda bez makijażu?

„Na co dzień warto wprowadzić eko zwyczaje, jak np. segregacja śmieci, oszczędzanie wody i prądu, unikanie plastikowych torebek i jednorazowych opakowań’’, zaapelowała aktorka. Niestety, nie wszystkim spodobało się zdjęcie, które znalazło się pod apelem. Gwiazda pozuje na nim bez makijażu. I naszym zdaniem aktorka w wersji sauté wygląda zniewalająco. Jednak tej opinii nie podzielają wszyscy obserwatorzy instagramowego profilu gwiazdy. „Ale kiepsko bez makijażu’’, „Z tą grzywką trochę słabo", „Ale się pani zaniedbała’’ — przytacza nieprzychylne komentarze serwis Pudelek.pl.

Znaleźli się również internauci, którzy stanęli w obronie aktorki. „Żaden facet nie jest tak wstrętny dla innego, jak kobieta dla kobiety. Kwintesencja kobiecości. Naturalna i urocza’’, komplementuje gwiazdę jedna z jej obserwatorek.

A Waszym zdaniem, jak gwiazda prezentuje się bez makijażu?

Wideo

Marka 5.10.15. przełamuje tabu i porusza bardzo ważny temat! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!