Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, VIVA! wrzesień 2016, main topic
Fot. Robert Wolański
TYLKO U NAS

300 zaproszonych gości, imponujący tort... TYLKO U NAS Szczegóły przyjęcia z okazji pierwszej rocznicy ślubu Małgorzaty i Radosława Majdanów

Damian Duda 5 października 2017 11:30
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, VIVA! wrzesień 2016, main topic
Fot. Robert Wolański

 

Kiedy w ubiegłym roku Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan powiedzieli sakramentalne „tak’’, nikt nie miał złudzeń, że ta miłość wytrzyma wszystko. Z tej okazji para udzieliła niezwykłego wywiadu magazynowi VIVA!, w którym opowiedzieli o początkach swojej relacji oraz o przygotowaniach do tej wyjątkowej ceremonii. Niedawno

 

Małgorzata i Radosław Majdanowie niedawno obchodzili pierwszą rocznicę ślubu. Jak będzie wyglądało przyjęcie? Wiemy tylko my!

 

Zobacz też: Obok tej miłości nie można przejść obojętnie! Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wystąpili w naszym EKSKLUZYWNYM TELEDYSKU!

Pierwsza rocznica ślubu Małgorzaty i Radosława Majdanów

Para zaplanowała przyjęcie z tej okazji, na które zostało zaproszonych blisko 300 gości. „O słodkości na tej imprezie zadba Robert Sowa, który specjalnie dla nich stworzy tort nawiązujący do dekoracji. Za wystrój będzie odpowiedzialna Kasia Grabowska’’, zdradza w rozmowie z nami osoba z otoczenia pary. Prezenty? Małgorzata i Radosław mają pomysł, jak pomóc innym. „Goście mają nie przynosić prezentów, a upominki później zostaną przekazane dla chorych dzieci dla jednego ze szpitali’’, dodaje nasz rozmówca. Całe przyjęcie uświetni występ DJ-a.

 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Fot. Robert Wolański

 

W rozmowie z Katarzyną Sielicką dla magazynu VIVA! zdradzili, czego życzą sobie w pierwszą rocznicę ślubu.

 

- Mój tata mojej mamie z okazji rocznicy ślubu zawsze gratulował trafnego wyboru. A czego Wy sobie nawzajem życzycie?

 

Małgorzata: Mnie Radosław zawsze też gratuluje trafnego wyboru, w przypływach czułości mówi do mnie: „No i zobacz, co ty byś beze mnie zrobiła?’’.

 

Radosław: Przede wszystkim życzymy sobie, żeby dalej było tak, jak jest. A ja się cieszę, że dobrze trafiłem, że mam taką cudowną żonę i taką wspaniałą rodzinę. Czuję wdzięczność za to wszystko, co mi życie dało, przy okazji takiego dnia, bo mam świadomość, że to święto.

 

Małgorzata: To już jutro.

 

— Oczekujesz pierścionka z brylantem?

 

Małgorzata: Już wiem, co dostanę. Piękny prezent. W ciągu roku robimy sobie raczej skromne prezenty, chyba że na święta. To Radosław rozpoczął ten zwyczaj. Dostałam od niego zegarek w dniu ślubu, byłam bardzo zaskoczona, bo nie wiedziałam, że dostaje się prezenty z tej okazji. Zawsze mówiła o tym zegarku, ale ponieważ jestem osobą praktyczną, oszczędną...

 

Radosław: No nie wiem (śmiech).

 

Małgorzata: Kochanie, teraz po prostu marzyłam dużo odważniej (śmiech).

 

— Znowu zegarek?

 

Małgorzata: Tak. Radosławowi też kupiłam zegarek.

 

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Fot. Robert Wolański

 

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal

 

Zobacz też: Najgłośniejszy ślub ubiegłego roku? Przypominamy wyjątkową sesję Małgorzaty i Radosława Majdanów. Dziś obchodzą pierwszą rocznicę ślubu!

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?