Izabella Scorupco
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Izabella Scorupco pokazała zdjęcie w bikini. Robi wrażenie!

Naszym zdaniem aktorka nie wygląda na swoje 47 lat

VIVA.pl 28 lutego 2018 20:00
Izabella Scorupco
Fot. Instagram

Modelka, aktorka i była żona Mariusza Czerkawskiego, która zdobyła popularność rolą Rosjanki Natalii Fiodorownej Simonowej w filmie Goldeneye o przygodach Jamesa Bonda, od lat wzbudza zainteresowanie mediów. Przez długi czas mieszkała w  Szwecji, gdzie związana była z jednym właścicieli agencji PR. Później przeprowadziła się do Stanów i  poślubiła Amerykanina Jeffreya Reymonda.

Ależ ona jest zgrabna!

Obecnie najwięcej czasu spędza w Kalifornii. Trzeba przyznać, że mimo upływu czasu nadal prezentuje się znakomicie, na Instagramie pokazuje swój sposób na zdrowy tryb życia. Ostatnio celebrytka pochwaliła się zdjęciem w bikini zrobionym na plaży w Malibu. Dalibyście jej 47 lat? 

 

Nothing more refreshing and cleansing than the beautiful cenotes of Mexico 💙#tulum

Post udostępniony przez IZABELLA SCORUPCO 💋 (@izabellascorupco)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.