Izabella Scorupco
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Izabella Scorupco pokazała zdjęcie w bikini. Robi wrażenie!

Naszym zdaniem aktorka nie wygląda na swoje 47 lat

VIVA.pl 28 lutego 2018 20:00
Izabella Scorupco
Fot. Instagram

Modelka, aktorka i była żona Mariusza Czerkawskiego, która zdobyła popularność rolą Rosjanki Natalii Fiodorownej Simonowej w filmie Goldeneye o przygodach Jamesa Bonda, od lat wzbudza zainteresowanie mediów. Przez długi czas mieszkała w  Szwecji, gdzie związana była z jednym właścicieli agencji PR. Później przeprowadziła się do Stanów i  poślubiła Amerykanina Jeffreya Reymonda.

Ależ ona jest zgrabna!

Obecnie najwięcej czasu spędza w Kalifornii. Trzeba przyznać, że mimo upływu czasu nadal prezentuje się znakomicie, na Instagramie pokazuje swój sposób na zdrowy tryb życia. Ostatnio celebrytka pochwaliła się zdjęciem w bikini zrobionym na plaży w Malibu. Dalibyście jej 47 lat? 

 

Nothing more refreshing and cleansing than the beautiful cenotes of Mexico 💙#tulum

Post udostępniony przez IZABELLA SCORUPCO 💋 (@izabellascorupco)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.