Izabella Krzan, życie prywatne, kim jest jej partner?
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Izabella Krzan jest zakochana! Kim jest ukochany prezenterki? 

Para zachwyca na wspólnym zdjęciu

Olga Figaszewska 10 marca 2021 15:14
Izabella Krzan, życie prywatne, kim jest jej partner?
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Izabella Krzan w życiu zawodowym odnosi kolejne sukcesy. Od niedawna ma okazję sprawdzać się w nowej roli. Nie ukrywa, że spełnia swoje marzenia. Czego pragnie w życiu prywatnym? Gwiazda TVP rzadko uchyla rąbka tajemnicy. Wiadomo, że jest zakochana. Kilka dni temu podzieliła się z fanami nowymi zdjęciami z ukochanym. Kim jest jej partner?

Izabella Krzan o życiu zawodowym

Kariera Izabelli Krzan nabiera tempa. To kobieta wielu talentów. Ukończyła ekonomię w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, trenowała siatkówkę i taniec towarzyski. W 2016 roku zdobyła koronę Miss Polonia. Tytuł przyniósł jej rozpoznawalność i rozgłos. Rok później związała swoją ścieżkę zawodową z Telewizją Polską. Początkowo prowadziła cykl reportaży Lajk! Sympatię widzów zdobyła w programach – Koło fortuny, Czar Par, a także współprowadziła imprezy sylwestrowe TVP2. Jak podkreślała w jednym z wywiadów, spełnia się jej marzenie.

„To jest to, o czym marzyłam od wielu lat, od kiedy byłam dziewczynką. W konkursie Miss Polonia wystartowałam właśnie dlatego, żeby zostać prezenterką telewizyjną. I idę tą ścieżką kariery. Zobaczymy, co będzie dalej, bo czasami życie bywa przewrotne i nie mamy pewności, co czeka na nas za rogiem. Na razie korzystam z tego, że jest, jak jest, mogę się rozwijać i zdobywać doświadczenie, a jak będzie za parę lat, to zobaczymy”, wyznała w rozmowie z Newseria Lifestyle.

EN_01459205_0002, Izabella Krzan, kim jest prezenterka TVP
Fot. MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Niedawno Izabella Krzan zadebiutowała w Pytaniu na śniadanie, gdzie zastąpiła Marzenę Rogalską w roli prowadzącej. Jak wyznała niedawno w rozmowie z Twoim Imperium, zostanie w programie na dłużej. Może również liczyć na wsparcie kolegi – Tomasza Kammela, który udziela jej rad i zawsze służy pomocą.

26-latka jest zafascynowana nową rolą i możliwością sprawdzenia się. „Z każdego odcinka "Pytania na śniadanie" można wiele wyciągnąć dla siebie, więc mam nadzieję, że w dłuższej perspektywie zdobędę naprawdę dużo wiedzy. Ludzie, którzy przychodzą do nas, są ekspertami i opowiadają nam o różnych ciekawych sprawach, o których ja często nie miałam w ogóle pojęcia. Więc to jest najfajniejsza rzecz, że cały czas się uczymy i cały czas zdobywamy doświadczenie”, przekonuje w ostatniej rozmowie z Newseria Lifestyle.

Izabella Krzan zakochana. Kim jest jej partner?

Izabella Krzan rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Od czasu do czasu zamieszcza w sieci zdjęcia z ukochanym. Ósmego marca na jej Instagramie pojawiło się wspólne zdjęcie z partnerem. Wtedy zakochani obchodzili rocznicę związku. ,,ROKujemy", napisała gwiazda TVP. Fani nie szczędzili im komplementów. Widać, że są szczęśliwi!

Co wiadomo o partnerze Izabelli Krzan? Wiadomo, że tajemniczy mężczyzna ma na imię Dominik, pochodzi z Warszawy i jest projektantem. Z jego profilu na Instagramie możemy wywnioskować, że kocha podróże i sport. 

Zakochanym życzymy dużo szczęścia i miłości!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…