Izabela Trojanowska, VIVA! 18/2020
Fot. Filip Zwierzchowski/DAS Agency
O TYM JEST GŁOŚNO

Izabela Trojanowska upadła podczas koncertu na Wakacyjnej Trasy Dwójki

Fani artystki byli zaniepokojeni. Jak czuje się gwiazda?

Olga Figaszewska 26 lipca 2021 08:37
Izabela Trojanowska, VIVA! 18/2020
Fot. Filip Zwierzchowski/DAS Agency

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 dostarcza publiczności wielu emocji. W niedzielę na scenie w Koszalinie pojawiła się Izabela Trojanowska. Po skończonym występie artystki zdarzył się niespodziewany wypadek. Gwiazda przewróciła się na scenie. Upadek wyglądał niebezpiecznie. Jak się czuje?

Izabela Trojanowska na Wakacyjnej Trasie Dwójki

Izabela Trojanowska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek i aktorek. Sympatię widzów zdobyła rolą Moniki w serialu Klan i jurorki w programie „The Voice Senior”. W niedzielę gwiazda pojawiła się na koncercie Wakacyjnej Trasy Dwójki w Koszalinie. Izabela Trojanowska wykonywała utwór Ireny Santor Już nie ma dzikich plaż.

Artystka zakończyła swój występ, ukłoniła się przed publicznością i wykonała kilka kroków w tył, by zejść ze sceny. Nagle straciła równowagę i upadła na plecy. 

Widownia zamarła, ponieważ sytuacja wyglądała naprawdę poważnie. Na szczęście wokalistce nic się nie stało. „Nie martwcie się o mnie, już patrzę pod nogi”, uspokajała wokalista zatroskaną publiczność. 

Zobacz też: Izabela Trojanowska podzieliła się z fanami zdjęciem córki. Co dziś robi Roxanna?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.