Izabela Trojanowska, VIVA! 18/2020
Fot. Filip Zwierzchowski/DAS Agency
O TYM JEST GŁOŚNO

Izabela Trojanowska upadła podczas koncertu na Wakacyjnej Trasy Dwójki

Fani artystki byli zaniepokojeni. Jak czuje się gwiazda?

Olga Figaszewska 26 lipca 2021 08:37
Izabela Trojanowska, VIVA! 18/2020
Fot. Filip Zwierzchowski/DAS Agency

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 dostarcza publiczności wielu emocji. W niedzielę na scenie w Koszalinie pojawiła się Izabela Trojanowska. Po skończonym występie artystki zdarzył się niespodziewany wypadek. Gwiazda przewróciła się na scenie. Upadek wyglądał niebezpiecznie. Jak się czuje?

Izabela Trojanowska na Wakacyjnej Trasie Dwójki

Izabela Trojanowska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek i aktorek. Sympatię widzów zdobyła rolą Moniki w serialu Klan i jurorki w programie „The Voice Senior”. W niedzielę gwiazda pojawiła się na koncercie Wakacyjnej Trasy Dwójki w Koszalinie. Izabela Trojanowska wykonywała utwór Ireny Santor Już nie ma dzikich plaż.

Artystka zakończyła swój występ, ukłoniła się przed publicznością i wykonała kilka kroków w tył, by zejść ze sceny. Nagle straciła równowagę i upadła na plecy. 

Widownia zamarła, ponieważ sytuacja wyglądała naprawdę poważnie. Na szczęście wokalistce nic się nie stało. „Nie martwcie się o mnie, już patrzę pod nogi”, uspokajała wokalista zatroskaną publiczność. 

Zobacz też: Izabela Trojanowska podzieliła się z fanami zdjęciem córki. Co dziś robi Roxanna?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?