Izabela Trojanowska, VIVA! 18/2020
Fot. Filip Zwierzchowski/DAS Agency
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Izabeli Trojanowskiej to prawdziwa piękność! Czym zajmuje się Roxanna?

Jest już dojrzałą kobietą

Gabriela Czernecka 24 lipca 2022 12:00
Izabela Trojanowska, VIVA! 18/2020
Fot. Filip Zwierzchowski/DAS Agency

Córka Izabeli Trojanowskiej aktualnie ma 31 lat. Dumna piosenkarka podzieliła się zdjęciem swojej jedynej pociechy. Po znanej mamie odziedziczyła nie tylko urodę, ale także niesamowity talent muzyczny! Lecz czy planuje pójść w jej ślady? To pytanie zadaje sobie wielu... Tak wygląda dziś Roxanna Trojanowska. 

Córka Izabeli Trojanowskiej

Izabela Trojanowska rzadko dzieli się z fanami informacjami ze swojego prywatnego życia, ale co jakiś czas robi wyjątek. Gdy rok temu udostępniła zdjęcie swojej dorosłej córki, internauci nie mogli zaprzestać rozpisywania się o niezwykłym podobieństwie Roxanny do znanej mamy! Co dziś robi córka Izabeli Trojanowskiej? 

Wokalistka przyznała w wywiadzie dla magazynu VIVA!, że Roxannie nie odpowiada styl życia prowadzony przez mamę: „Nie podoba jej się takie życie, jakie wiodę. To, że brak mi prywatności, że kiedy jesteśmy razem, nie możemy spokojnie przejść ulicą, aby ktoś nas nie zaczepił i nie porównał córki z mamą. Pamiętam nasz wyjazd do Jastrzębiej Góry. Zamieszkałyśmy w hotelu w lesie, a obok harcerze rozbili obóz. Jak tylko wyszli z namiotów, każdy chciał mieć mój autograf. Słyszałam szept: „A kto to jest?”. I odpowiedź: „Nieważne, bierz”. A dziecku nie można odmówić. W pewnym momencie zobaczyłam, że moja sześcioletnia córka stoi pod płotem i płacze. Trudno, ten zawód tak ma. Są gorsze”, czytaliśmy.  

ZOBACZ TEŻ: „Wszelkie ograniczenia są w głowie, nie w nogach”, mówił kiedyś Jan Mela. Udowadnia to od wielu lat

Izabela Trojanowska, VIVA! 18/2020
Fot. Filip Zwierzchowski/DAS Agency

Co robi córka Izy Trojanowskiej?

Roxanna studiowała prawo i pracuje w swoim zawodzie w kancelarii adwokackiej w Berlinie. Jest bardzo ambitna i uparcie dąży do swoich celów. Ma podwójne obywatelstwo (polskie i niemieckie), uwielbia podróże i poświęca się zdobywaniu wiedzy. To sprawia, że z mamą rzadko się widuje: „Nie mamy dla siebie za dużo czasu. Ciężko to czasem znoszę, jak słyszę przez telefon: „Mamo, już muszę kończyć, czeka mnie mnóstwo pracy”, wyznała Elżbiecie Pawełek dla magazynu VIVA!. 

Mimo że dzieli je tyle kilometrów i rzadko mają okazję się spotkać to wciąż mają ze sobą dobry kontakt: „Dzięki córce dziś już nie boję się niczego. Jak dopada mnie lęk, to słyszę jej słowa: „Mamo, nie bój się żyć. Życie to piękny dar, trzeba się cieszyć każdym dniem.” 

Córka aktorki ma za sobą także epizod w uwielbianym przez widzów „Klanie", ale nie zamierza iść w ślady sławnej mamy. Jak mówi sama Izabela Trojanowska: „Moja córka śpiewa, gra na gitarze i na pianinie, ale dla przyjemności. Wychodzi jej to świetnie i sprawia radość, przede wszystkim jej samej. Nie chciałabym, aby robiła karierę w naszym kraju. Nie zamierzam jej do niczego namawiać. Nie ma parcia na szkło". Bez wątpienia Roxanna to artystyczna dusza!

Z uroczej dziewczynki zmieniła się w piękną, dorosłą kobietę. Zobaczcie, jak dziś wygląda córka Izabeli Trojanowskiej. Podobna do mamy?  

CZYTAJ TEŻ: Aleksandra Hamkało szczerze o nawrocie depresji: „Jestem na lekach”. Za aktorką trudny czas 

Izabela Trojanowska z córką Roksaną, Berlin, około 2000 roku
Fot. Marek Nelken / Studio69 / Forum

Izabela Trojanowska z córką Roksaną, Berlin, około 2000 roku

Izabela Trojanowska z córką Roksaną,
Fot. Rafal Maciaga / Forum

Izabela Trojanowska z córką Roksaną, "Valley Golf & Country Club", 30.07.2005, Kraków

ROXANNKA 😍

Opublikowany przez Izabelę Ludwiką Trojanowską Wtorek, 2 marca 2021

Izabela Trojanowska, VIVA! 18/2020
Fot. Filip Zwierzchowski/DAS Agency
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.