Izabela Trojanowska, VIVA! 18/2020
Fot. Filip Zwierzchowski/DAS Agency
Z ŻYCIA GWIAZD

Tak dziś wygląda córka Izabeli Trojanowskiej. Roxana żyje z dala od Polski, poszła własną ścieżką

W tym roku skończy 33 lata. Poszła w ślady mamy?

Gabriela Czernecka 22 kwietnia 2024 13:06
Izabela Trojanowska, VIVA! 18/2020
Fot. Filip Zwierzchowski/DAS Agency

Jest wielką dumą znanej mamy, ale trzyma się z dala od błysku fleszy. Córka Izabeli Trojanowskiej w tym roku skończy 33 lata. Artystka rzadko dzieli się zdjęciami swojego dziecka, jednak od czasu do czasu robi wyjątek. Po znanej mamie dziewczyna odziedziczyła nie tylko urodę, lecz także niezwykły talent muzyczny. Czy planuje pójść w jej ślady? To pytanie zadaje sobie wielu... Tak wygląda dziś Roxanna Trojanowska. 

[Ostatnia publikacja na VIVA! Historie: 28.04.2024 rok]

Córka Izabeli Trojanowskiej: taką ma relację z matką

Izabela Trojanowska skupia się przede wszystkim na działalności artystycznej, w tym koncertowaniu, jednak w mediach społecznościowych relacjonuje również te bardziej prywatne chwile. Gdy co jakiś czas udostępnia zdjęcia, na których pozuje z dorosłą córką, internauci przecierają oczy ze zdumienia. Zwracają przede wszystkie uwagę na niezwykłe podobieństwo Roxanny do znanej mamy! 

Wokalistka przyznała w wywiadzie dla magazynu VIVA!, że Roxannie nie odpowiada styl życia prowadzony przez mamę: „Nie podoba jej się takie życie, jakie wiodę. To, że brak mi prywatności, że kiedy jesteśmy razem, nie możemy spokojnie przejść ulicą, aby ktoś nas nie zaczepił i nie porównał córki z mamą. Pamiętam nasz wyjazd do Jastrzębiej Góry. Zamieszkałyśmy w hotelu w lesie, a obok harcerze rozbili obóz. Jak tylko wyszli z namiotów, każdy chciał mieć mój autograf. Słyszałam szept: „A kto to jest?”. I odpowiedź: „Nieważne, bierz”. A dziecku nie można odmówić. W pewnym momencie zobaczyłam, że moja sześcioletnia córka stoi pod płotem i płacze. Trudno, ten zawód tak ma. Są gorsze”, czytaliśmy.  

Co dziś robi córka Izabeli Trojanowskiej? 

Czytaj także: Łączy ich przyjaźń, wzajemnie się inspirują. Najstarszy syn Tamary Arciuch wyrósł na prawdziwego przystojniaka!

Izabela Trojanowska, VIVA! 18/2020
Fot. Filip Zwierzchowski/DAS Agency

Co robi córka Izy Trojanowskiej? Ma podwójne obywatelstwo

Roxanna żyje z dala od Polski: studiowała prawo oraz antropologię na Uniwersytecie Wiedeńskim. Obecnie pracuje w swoim zawodzie w prestiżowej kancelarii adwokackiej w Berlinie. Jest bardzo ambitna i uparcie dąży do zrealizowania obranych celów. „Trzymam za nią kciuki, bo ma bardzo ciężko”, podkreślała Izabela Trojanowska.

Córka artystki ma podwójne obywatelstwo (polskie i niemieckie), uwielbia podróże i poświęca się zdobywaniu wiedzy. To sprawia, że z mamą rzadko się widuje: „Nie mamy dla siebie za dużo czasu. Ciężko to czasem znoszę, jak słyszę przez telefon: „Mamo, już muszę kończyć, czeka mnie mnóstwo pracy”, wyznała Elżbiecie Pawełek dla magazynu VIVA! kilka lat temu.

Mimo że dzieli je tyle kilometrów i rzadko mają okazję się spotkać, to wciąż mają ze sobą dobry kontakt: „Dzięki córce dziś już nie boję się niczego. Jak dopada mnie lęk, to słyszę jej słowa: „Mamo, nie bój się żyć. Życie to piękny dar, trzeba się cieszyć każdym dniem”. 

Córka aktorki ma za sobą także epizod w uwielbianym przez widzów „Klanie", ale nie zamierza iść w ślady sławnej mamy. Jak mówiła sama Izabela Trojanowska: „Moja córka śpiewa, gra na gitarze i na pianinie, ale dla przyjemności. Wychodzi jej to świetnie i sprawia radość, przede wszystkim jej samej. Nie chciałabym, aby robiła karierę w naszym kraju. Nie zamierzam jej do niczego namawiać. Nie ma parcia na szkło". Bez wątpienia Roxanna to artystyczna dusza! Od show-biznesu stroni jednak ze względu na negatywne doświadczenia z przeszłości i falę hejtu, z którą się zetknęła. Nigdy nie myślała o tym, by pójść w ślady sławnej mamy. „Bardzo nie chciała. Nie chciała od momentu, kiedy zorientowała się, że nie mam życia prywatnego”, zdradziła aktorka w rozmowie z „Party”. 

Czytaj także: Daniel Olbrychski chciał ukryć syna z romansu. Tajemnica wyszła na jaw, gdy ten przyjechał nagle do Polski

Z uroczej dziewczynki zmieniła się w piękną, dorosłą kobietę. Zobaczcie, jak zmieniała się córka Izabeli Trojanowskiej. Ostatnie zdjęcie pochodzi z początku 2021 roku. Podobna do mamy? Naszym zdaniem wyjątkowo, ale takiej urody nie da się przegapić.  

Izabela Trojanowska z córką Roksaną, Berlin, około 2000 roku

Izabela Trojanowska z córką Roksaną, Berlin, około 2000 roku
Fot. Marek Nelken / Studio69 / Forum

Izabela Trojanowska z córką Roksaną, "Valley Golf & Country Club", 30.07.2005, Kraków

Izabela Trojanowska z córką Roksaną,
Fot. Rafal Maciaga / Forum

Izabela Trojanowska, córka Roxana Trojanowska, Warszawa, Hotel Sheraton, Gala Moda i Styl, 16.05.2010 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Izabela Trojanowska, córka Roxana Trojanowska, Warszawa, Hotel Sheraton, Gala Moda i Styl, 16.05.2010 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.