Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach, ślub, sesja VIVA!
Fot. Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek
z żYCIA GWIAZD

Aleksandra Kwaśniewska podzieliła się niepublikowanym zdjęciem ze ślubu! 

Serca fanów podbił jednak sam podpis!

Gabriela Czernecka 23 września 2021 07:48
Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach, ślub, sesja VIVA!
Fot. Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek

Ona wówczas początkująca dziennikarka,  córka byłego prezydenta, on popularny muzyk. O tym wydarzeniu mówiła cała Polska. Choć od ich ślubu minęło już dziewięć lat, to oni wciąż są w sobie szaleńczo zakochani. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach unikają mediów, chronią prywatność, a mimo to są jedną z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Para świętuje właśnie rocznicę ślubu. Z tej okazji Ola Kwaśniewska zamieściła w sieci niepublikowane dotąd zdjęcie z mężem. Zobaczcie sami! 

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach świętują 9. rocznicę ślubu

Po raz pierwszy spotkali się na korytarzy Radia Zet w 2009 roku. Ona nagrywała tam audycję, on proował płytę z piosenkami Andrzeja Zauchy, ale po raz pierwszy nawiązali kontakt na… balkonie Doroty Szelągowskiej i Adama Sztaby podczas organizowanej przez parę imprezy. „Pamiętam, jak trafiłem kiedyś w telewizji na program o kulisach Tańca z gwiazdami. Ola była wtedy jego uczestniczką. Była tak zabawna, że płakałem ze śmiechu. Byłem zaskoczony, że można sobie na coś takiego pozwolić w telewizji i w dodatku robi to córka prezydenta”, wspominał Kuba Badach.

Zobacz: Ależ oni się kochają! Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska zachwycili na imprezie nad morzem

Kuba Badach, Ola Kwaśniewska, VIVA! wrzesień 2012

Od samego początku nie udzielali na temat swojego związku żadnych wypowiedzi. Być może w tym tkwi sekret ich udanego małżeństwa. Ale nie było im łatwo. Cała Polska śledziła dzień ich ślubu w mediach. „Bardzo chcieliśmy uniknąć robienia z naszego ślubu sensacji”, zapewniała Ola Kwaśniewska.

Niepublikowane zdjęcie ze ślubu Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha

„Ale dość szybko musieliśmy pogodzić się z tym, że tego nie unikniemy. Paradoksalnie, ledwo wyszliśmy ze spotkania z prawnikiem, którego radziliśmy się, jak walczyć o prawo do prywatności, już czytaliśmy, że odwiedziliśmy kancelarię prawną, żeby podpisać intercyzę. Zrozumieliśmy, że to bez sensu. Im mniej mówimy, tym więcej o nas piszą”, wyznała. I coś w tym jest! Para wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów, ale udało im się wypracować sposób na radzenie sobie z nachalną prasą.

Zobacz także: Aleksandra Kwaśniewska o świadomej bezdzietności kobiet: „Zasmuca poziom braku zrozumienia”

Dziś zakochani świętują dziewiątą rocznicę ślubu. Z tej okazji Aleksandra Kwaśniewska zamieściła w social mediach poruszający post. Oczywiście opis składał się z hashtagów, tak charakterystycznych dla Instargama Oli: „Kto by pomyślał, że to już 9 lat, odkąd zaczęliśmy z Kubą nierówną walkę na żarty”, podpisała czarno-białe zdjęcie z mężem z ich wesela. To jedno z nielicznych, tak prywatnych zdjęć, które dziennikarka udostępniła w mediach społecznościowych.

Zakochanym życzymy kolejnych lat pełnych miłości, wzajemnego zrozumienia i... ciągłych żartów! :)  

Kuba Badach, Ola Kwaśniewska, VIVA! wrzesień 2012

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?