Marek Kondrat, 2015
Fot. Wojciech OLSZANKA/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Marek Kondrat już tak nie wygląda! Po najnowszym nagraniu fani porównują go do hollywoodzkiego gwiazdora

Aktor pokazał się po dłuższej przerwie

Rafał Kowalski 23 marca 2024 17:59
Marek Kondrat, 2015
Fot. Wojciech OLSZANKA/East News

Od wielu lat nie jest częścią polskich filmów i seriali. Zamiast kariery aktorskiej wybrał pasję winiarską, podróże i pielęgnowanie życia prywatnego. I choć Marek Kondrat znajduje niewiele okazji, by pokazać się publicznie, niedawno zrobił wyjątek. Na nagraniach dla jednego z magazynów fani dostrzegli zmiany w jego wyglądzie.

Jak dziś wygląda Marek Kondrat?

Jeden z profili kulinarnych zadał Markowi Kondratowi kilka pytań dotyczących jego największej pasji. „Ile butelek wina znajdziemy w jego domu? Jakie jest najdroższe i najtańsze wino, jakie pił?
Do jakiego dania nigdy nie otworzył wina, a do jakiego otwiera ją zawsze?”, o tym opowiadał artysta Kukbukowi, który zachęcał do przesłuchania podcastu z gościem najnowszego odcinka.

Fani instagramowego profilu skupili się jednak na metamorfozie, którą ich zdaniem przeszedł Marek Kondrat. Pod filmem czytamy, że jednogłośnie wygląda on jak… „Anthony Hopkins!”, zdecydowali internauci. „O tym samym pomyślałam. Jak dwie krople wody”, dopisała inna fanka aktora.

CZYTAJ TEŻ: Agata Młynarska i Przemysław Schmidt świętują 10. rocznicę ślubu. Z tej okazji dziennikarka podzieliła się z fanami archiwalnymi zdjęciami

Widzicie podobieństwo? Zobaczcie nagranie z panem Markiem a pod nim zdjęcie 86-letniego hollywoodzkiego gwiazdora.

Anthony Hopkins, 2019

Anthony Hopkins, 2019
Fot. Rex Features/East News

Marek Kondrat prywatnie

Przypomnijmy, że prywatnie artysta jest związany z młodszą od siebie o 38 lat Antoniną Turnau. W jednym z wywiadów ulubieniec widzów przyznał, że nie interesują go stereotypy, a to żeby był szczęśliwy.

Szczęście dają mu też chwile spędzone samemu. „Staram się być dowcipniejszy, niż jestem z natury. Wolę zatem czas spędzony z książką czy z szachami, w które gram namiętnie, bo ewidentnie prowokują do dobrej jakościowo samotności. Jest to zadziwiający aspekt w naszej ludzkiej naturze, że człowiek boi się samotności, a z drugiej strony bardzo często się na nią sam skazuje", opowiadał w książce „Tacy sami. Szczerze o samotności”.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Poznał Korę niedługo przed śmiercią, zaśpiewał na jej pogrzebie. „To był najtrudniejszy występ w moim życiu"

Zobacz, jak aktor wyglądał kiedyś. 

27.06.1995r. Marek Kondrat podczas realizacji filmu "Pułkownik Kwiatkowski

Warszawa. 27.06.1995r. Marek Kondrat podczas realizacji filmu
Fot. PAP/ Witold Rozmysłowicz /bp/

Marek Kondrat, VIVA, 2005 rok

Marek Kondrat, Mikołaj Kondrat, VIVA, 2005 rok
Fot. Jacek Poremba

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.