Helena Englert
Fot. Instagram@helena_englert
Z ŻYCIA GWIAZD

Helena Englert rozpoczęła prestiżowe studia w Nowym Jorku

Rodzice są z niej dumni!

Weronika Kostyra 14 października 2019 19:50
Helena Englert
Fot. Instagram@helena_englert

Córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny już dawno zdecydowała, że pójdzie w ślady rodziców. Helena Englert od pewnego czasu próbuje swoich sił w aktorstwie. Pierwsze kroki stawiała między innymi w serialu Barwy szczęścia, a niedawno rozpoczęła studia w prestiżowej szkole teatralnej w Nowym Jorku. Jak odnalazła się na nowej uczelni?

Helena Englert o studiach w Nowym Jorku

Córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny pokazała dziennikarce programu Dzień dobry TVN, jak wyglądają jej początki w Nowym Jorku. Helena Englert bardzo poważnie podchodzi do swojej kariery i stawia przede wszystkim na edukację. Niedawno rozpoczęła studia na NYU Tisch School of the Arts. Jej absolwentami są między innymi. Woody Allen, Martin Scorsese, Adam Sandler, Lady Gaga, Alec Baldwin, Anne Hathaway czy Angelina Jolie! Za ogromny sukces można uznać samo dostanie się do szkoły, ponieważ co roku przyjmuje się jedynie 16 procent kandydatów. Helena Englert musiała zaprezentować przez komisją przygotowany monolog. „To była najbardziej stresująca styczniowa godzina, jaką mogłam sobie wyobrazić”, wspomina.

Helena Englert ma na uczelni dużo zajęć, a w wolnym czasie jest na etapie poznawania miasta i nawiązywania nowych znajomości. „Zwiedzamy restauracyjki, kawiarnie. Korzystam z ich wiedzy o mieście, której ja jeszcze nie mam”, powiedziała. Zdarzają się jednak chwile, kiedy tęskni za bliskimi i domem.

Jej rodzice obejrzeli materiał w studiu Dzień dobry TVN. Nie ukrywali tego, jak bardzo byli wzruszeni. Wszystko wskazuje na to, że ich córkę czeka wielka aktorka kariera! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Razem z @irminasomers dla Dzień Dobry TVN... stay tuned ;)

Post udostępniony przez Helena Englert (@helena_englert)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ciepłe dni z moim słoneczkiem☀️

Post udostępniony przez Helena Englert (@helena_englert)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.