Helena Englert
Fot. Instagram@helena_englert
Z ŻYCIA GWIAZD

Helena Englert rozpoczęła prestiżowe studia w Nowym Jorku

Rodzice są z niej dumni!

Weronika Kostyra 14 października 2019 19:50
Helena Englert
Fot. Instagram@helena_englert

Córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny już dawno zdecydowała, że pójdzie w ślady rodziców. Helena Englert od pewnego czasu próbuje swoich sił w aktorstwie. Pierwsze kroki stawiała między innymi w serialu Barwy szczęścia, a niedawno rozpoczęła studia w prestiżowej szkole teatralnej w Nowym Jorku. Jak odnalazła się na nowej uczelni?

Helena Englert o studiach w Nowym Jorku

Córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny pokazała dziennikarce programu Dzień dobry TVN, jak wyglądają jej początki w Nowym Jorku. Helena Englert bardzo poważnie podchodzi do swojej kariery i stawia przede wszystkim na edukację. Niedawno rozpoczęła studia na NYU Tisch School of the Arts. Jej absolwentami są między innymi. Woody Allen, Martin Scorsese, Adam Sandler, Lady Gaga, Alec Baldwin, Anne Hathaway czy Angelina Jolie! Za ogromny sukces można uznać samo dostanie się do szkoły, ponieważ co roku przyjmuje się jedynie 16 procent kandydatów. Helena Englert musiała zaprezentować przez komisją przygotowany monolog. „To była najbardziej stresująca styczniowa godzina, jaką mogłam sobie wyobrazić”, wspomina.

Helena Englert ma na uczelni dużo zajęć, a w wolnym czasie jest na etapie poznawania miasta i nawiązywania nowych znajomości. „Zwiedzamy restauracyjki, kawiarnie. Korzystam z ich wiedzy o mieście, której ja jeszcze nie mam”, powiedziała. Zdarzają się jednak chwile, kiedy tęskni za bliskimi i domem.

Jej rodzice obejrzeli materiał w studiu Dzień dobry TVN. Nie ukrywali tego, jak bardzo byli wzruszeni. Wszystko wskazuje na to, że ich córkę czeka wielka aktorka kariera! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Razem z @irminasomers dla Dzień Dobry TVN... stay tuned ;)

Post udostępniony przez Helena Englert (@helena_englert)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ciepłe dni z moim słoneczkiem☀️

Post udostępniony przez Helena Englert (@helena_englert)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…