Helena Englert
Fot. instagram@helena_englert
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny dostała się na prestiżowe studia!

„Została studentką szkoły teatralnej w jednym z najlepszych uniwersytetów na świecie”

Weronika Kostyra 31 marca 2019 14:56
Helena Englert
Fot. instagram@helena_englert

Córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny już dawno zdecydowała, że pójdzie w ślady rodziców. Dziewiętnastoletnia Helena Englert od pewnego czasu próbuje swoich sił w aktorstwie. Helena Englert swoje pierwsze kroki stawia między innymi w serialu Barwy szczęścia.

Helena Englert będzie studiować w Stanach Zjednoczonych

Później zagrała też w serialu Diagnoza. Co ciekawe na planie filmowym spotkała się z… rodzicami, którzy także wystąpili w produkcji.

Helena bardzo poważnie podchodzi jednak do swojej kariery, dlatego przede wszystkim stawia na edukację. Do tej pory uczęszczała na wiele kursów aktorskich, a teraz rozpocznie studia w Nowym Jorku. O wszystkim poinformowała jej dumna mama na swoim Instagramie. „Helena właśnie została studentką szkoły teatralnej w jednym z najlepszych uniwersytetów na świecie - NYU Tisch School of the Arts”, napisała. Wszystko wskazuje na to, że przed młodą aktorką wielka kariera. Niewykluczone, że swoich sił będzie próbowała w Hollywood!

Czekacie na role Heleny Englert? 

Helena Englert
Fot. Instagram @helena_englert

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.