Helena Englert
Fot. instagram@helena_englert
TYLKO U NAS!

Helena Englert dostała się na wymarzone studia w Nowym Jorku!

Jej nazwisko wkrótce pozna cały świat?

Redakcja VIVA! 3 kwietnia 2019 07:21
Helena Englert
Fot. instagram@helena_englert

O tym, że córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny ma talent aktorski,  wiadomo nie od dzisiaj. Zwłaszcza był on widoczny w filmie Układ zamknięty, gdzie zagrała mając 12 lat. Helena Englert zagrała również w serialu Diagnoza czy Barwy Szczęścia. Ale nie sądzono, że po maturze będzie studiowała aktorstwo i to w Ameryce! Co wiemy o jej planach?

Helena Englert będzie studiować za granicą

Do swojej kariery podchodzi bardzo poważnie. Córkę Jana Englerta i Beaty Ścibakówny czeka jeszcze egzamin dojrzałości. Ale nastolatka już wybrała swoje wymarzone studia w Nowym Jorku!

,,Helena osobiście nie chce tego komentować. Prosiła też rodziców o to, by nie zabierali głosu w jej imieniu", mówi nam przyjaciółka rodziny, która pilnie nadstawia ucha. ,,Sama napisała do renomowanej uczelni i kilka dni temu dostała pozytywną odpowiedź", dodaje.

„Helena właśnie została studentką szkoły teatralnej w jednym z najlepszych uniwersytetów na świecie - NYU Tisch School of the Arts”, napisała na Instagramie Beata Ścibakówna.

Nie trzeba nikogo przekonywać, jak wielka radość nastąpiła w rodzinie, bo po pierwsze - córka aktorskiej pary chce studiować aktorstwo, ale na uniwersytecie, a po drugie - przeszła przez bardzo trudny test egzaminacyjny. Przed nią jest jeszcze matura, do której przystąpi w maju jeżeli oczywiście egzaminy się odbędą. Będziemy teraz czekać na role Heleny Englert. Spodziewamy się, że jej nazwisko wkrótce pozna cały świat!

Helena Englert
Fot. Instagram @helena_englert

Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?