Tom Kaulitz, Heidi Klum
Fot. EastNews
O TYM SIĘ MÓWI

Heidi Klum zaręczyła się z członkiem zespołu Tokio Hotel!

Zobacz zdjęcie imponującego pierścionka

Konrad Szczęsny 24 grudnia 2018 22:19
Tom Kaulitz, Heidi Klum
Fot. EastNews

To dla niej wyjątkowo szczęśliwy czas. 45-letnia Heidi Klum i jej ukochany, 29-letni Tom Kaulitz z Tokio Hotel, zaręczyli się! Modelka podzieliła się radosną nowiną na Instagramie, publikując przy okazji zdjęcie imponującego pierścionka. Fani gratulują swojej ulubienicy i nie szczędzą jej przy tym ciepłych słów!

Heidi Klum zaręczyła się z  Tomem Kaulitzem z Tokio Hotel

„Powiedziałam „tak”, podpisała fotografię w prostu sposób Heidi Klum. Fani gwiazdy są niezwykle poruszeni i gratulują modelce oraz jej ukochanemu, gitarzyście grupy Tokio Hotel, Tomowi Kaulitzowi. Ich związek od początku wywołuje sporo kontrowersji, głównie z uwagi na różnicę wieku. Dzieli ich bowiem 16 lat, zaś Heidi Klum ma za sobą dwa nieudane małżeństwa: z Riciem Pipino (rozwód w listopadzie 2002 roku) oraz wokalistą Sealem (ogłoszenie separacji w styczniu 2012 roku, ślub wzięli 10 maja 2005 roku). 

Modelka urodziła czwórkę dzieci: córkę Leni (4 maja 2004 roku), będącą owocem związku z Flavio Briatorem, dwóch synów Henry'ego (przyszedł na świat 12 września 2005 roku) i Johana (urodzonego 22 listopada 2006 roku) oraz córkę Lou (przyszła na świat 9 października 2009 roku), owoc małżeństwa z Sealem.

Związek Heidi Klum i Toma Kaulitza z Tokio Hotel

Wiadomość o tym, że najpopularniejsza niemiecka modelka spotyka się z o 16 lat młodszym członkiem grupy Tokio Hotel zelektryzowała media w marcu tego roku. Heidi Klum potwierdziła tę informacją w maju. Mało kto wierzył, że miłość przetrwa próbę czasu. Mimo tego, para podjęła ważną decyzję i po dziewięciu miesiącach bycia razem zaręczyła się. Czy niebawem staną na ślubnym kobiercu? Biorąc pod uwagę tempo, w jakim rozwija się ich związek, nie należy mieć co do tego zbyt wielkich wątpliwości...

Gratulujemy odważnej decyzji!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I SAID YES ❤️

Post udostępniony przez Heidi Klum (@heidiklum)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😍💋😁😜❤️🤗🤣YOU 😂😜😁😊😍🤣😀😁🤣😂🤗😍😘😛😁❤️

Post udostępniony przez Heidi Klum (@heidiklum)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?