Tom Kaulitz, Heidi Klum
Fot. EastNews
O TYM SIĘ MÓWI

Heidi Klum zaręczyła się z członkiem zespołu Tokio Hotel!

Zobacz zdjęcie imponującego pierścionka

Konrad Szczęsny 24 grudnia 2018 22:19
Tom Kaulitz, Heidi Klum
Fot. EastNews

To dla niej wyjątkowo szczęśliwy czas. 45-letnia Heidi Klum i jej ukochany, 29-letni Tom Kaulitz z Tokio Hotel, zaręczyli się! Modelka podzieliła się radosną nowiną na Instagramie, publikując przy okazji zdjęcie imponującego pierścionka. Fani gratulują swojej ulubienicy i nie szczędzą jej przy tym ciepłych słów!

Heidi Klum zaręczyła się z  Tomem Kaulitzem z Tokio Hotel

„Powiedziałam „tak”, podpisała fotografię w prostu sposób Heidi Klum. Fani gwiazdy są niezwykle poruszeni i gratulują modelce oraz jej ukochanemu, gitarzyście grupy Tokio Hotel, Tomowi Kaulitzowi. Ich związek od początku wywołuje sporo kontrowersji, głównie z uwagi na różnicę wieku. Dzieli ich bowiem 16 lat, zaś Heidi Klum ma za sobą dwa nieudane małżeństwa: z Riciem Pipino (rozwód w listopadzie 2002 roku) oraz wokalistą Sealem (ogłoszenie separacji w styczniu 2012 roku, ślub wzięli 10 maja 2005 roku). 

Modelka urodziła czwórkę dzieci: córkę Leni (4 maja 2004 roku), będącą owocem związku z Flavio Briatorem, dwóch synów Henry'ego (przyszedł na świat 12 września 2005 roku) i Johana (urodzonego 22 listopada 2006 roku) oraz córkę Lou (przyszła na świat 9 października 2009 roku), owoc małżeństwa z Sealem.

Związek Heidi Klum i Toma Kaulitza z Tokio Hotel

Wiadomość o tym, że najpopularniejsza niemiecka modelka spotyka się z o 16 lat młodszym członkiem grupy Tokio Hotel zelektryzowała media w marcu tego roku. Heidi Klum potwierdziła tę informacją w maju. Mało kto wierzył, że miłość przetrwa próbę czasu. Mimo tego, para podjęła ważną decyzję i po dziewięciu miesiącach bycia razem zaręczyła się. Czy niebawem staną na ślubnym kobiercu? Biorąc pod uwagę tempo, w jakim rozwija się ich związek, nie należy mieć co do tego zbyt wielkich wątpliwości...

Gratulujemy odważnej decyzji!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I SAID YES ❤️

Post udostępniony przez Heidi Klum (@heidiklum)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😍💋😁😜❤️🤗🤣YOU 😂😜😁😊😍🤣😀😁🤣😂🤗😍😘😛😁❤️

Post udostępniony przez Heidi Klum (@heidiklum)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.