księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan i Harry zdecydowali się na radykalne kroki. Chodzi o willę w Kanadzie

Wszystko, by chronić Archiego?

Rafał Kowalski 7 lutego 2020 09:52
księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News

Przeprowadza Harry’ego i Meghan do Kanady, a dokładniej do North Saanich, wciąż wywołuje wielkie emocje. Choć wydaje się, że sama Królowa Elżbieta II przyzwyczaiła się już do spektakularnie zdumiewającego pomysłu wnuka, by zrzec się tytułu książęcego i opuścić Wielką Brytanię, to kolejne doniesienia zza oceanu sprawiają, że o sprawie wciąż jest głośno. Po informacji o tym, że małżonkowie wykorzystują swoich wyspecjalizowanych ochroniarzy do kupowania im kawy, wczoraj pojawił się artykuł sugerujący, że rodzice małego Archiego w ekstremalnie radykalny sposób zabezpieczyli wynajmowany  przez siebie dom.

Harry i Meghan ogrodzili posiadłość w Kanadzie

Według portali TMZ Harry i Meghan mieli zrobić wszystko, co w ich mocy, by zabezpieczyć dom przed paparazzi, niechcianymi gapiami i sąsiadami. Nieodwołalna decyzja miała zapaść po tym, jak Meghan Markle zdenerwowała się, gdy niedawno zrobiono jej zdjęcia z synem w ich prywatnym czasie.

Według ustaleń dziennikarzy małżonkowie zdecydowali się na założenie dodatkowych kamer wokół domu, w tym jednej na plaży, która znajduje się obok. Ponadto między drzewami zawieszono ogromną plandekę, która ma zasłaniać widok na dom – dzięki temu para może być niemal pewna, że do prasy nie przedostaną się żadne zdjęcie wykonane z wysokości. Na koniec należy wspomnieć też o napisie „ZAKAZ WSTĘPU”, który według TMZ ozdobił ogrodzenie kosztownej willi.

Do tej pory Harry i Meghan wydawali się dość przyjacielscy i bliscy innym ludziom. Czy takie pomysły oddalą ich od sąsiadów zamieszkujących okolicę? Jeszcze kilka ruchów i posiadłość może wyglądać jak książęca forteca… 

Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Dom Harry'ego i Meghan w Kanadzie
Fot. IMP FEATURES/East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.