Księżna Meghan, książę Harry, Meghan i Harry
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan i Harry źle traktują swoich ochroniarzy? To nie powinno tak wyglądać...

15 specjalistów w swojej dziedzinie jest oburzonych zachowaniem pary

Rafał Kowalski 5 lutego 2020 08:00
Księżna Meghan, książę Harry, Meghan i Harry
Fot. Getty Images

Harry i Meghan rozpoczęli życie na własną rękę w Kanadzie. Para postanowiła odciąć się od obowiązków, jakie nakładało na nich bycie członkami brytyjskiej rodziny królewskiej wraz z nadanymi im tytułami. Wyprowadzka z Wielkiej Brytanii nie oznaczała jednak pozbawienia zakochanych i ich syna ochrony. Niestety najnowsze doniesienia są takie, że małżeństwo źle traktuje swoich pracowników...

Zadania ochroniarzy Meghan i Harry’ego. Sprzeciw pracowników

Sprawę jako pierwszy opisał The Sun. Magazyn poinformował, że Harry i Meghan nie traktują poważnie 15 pracowników ochrony, którzy zamieszkali z nimi w Kanadzie. Mężczyźni są posyłani po zakupy spożywcze czy kawę. To nie od końca przystoi takim specjalistom, którzy w chwilach niebezpieczeństwa są świetnie wyszkoleni, by ratować życie swoich pracodawców.

Podobno sami ochroniarze ciężko znoszą współpracę w Meghan i Harrym. “Otrzymują od Meghan i Harry’ego polecenia służbowe takie jak kupowanie jedzenia na wynos czy robienie zakupów spożywczych. A są przecież funkcjonariuszami ochrony i powinni zajmować się jedynie tym, co do nich należy. Niekoniecznie załatwiać takie codzienne sprawy”, informuje źródło The Sun i dodaje, że chodzi również o bezpieczeństwo. “To po prostu niebezpieczne, bo gdyby coś się w tym czasie wydarzyło, to źle, gdyby któryś z ochroniarzy załatwiał sprawunki czy kupował kawę. To im by się dostało od przełożonych, jeśli tylko znaleźli się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie”, czytamy.

Nie wiemy, na ile prawdziwe są doniesienia zza oceanu. Mamy jednak nadzieję, że jeśli w informacji jest ziarno prawdy, to Meghan i Harry przestaną nadużywać dobroci swojej ochrony, która i tak musi być w gotowości przez 24 godziny na dobę.  

Poznaj szczegóły
Fot. Getty Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.