Brad Pitt
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Brad Pitt żartuje z Harry'ego i Meghan. Reakcja Kate i Williama? Musicie to zobaczyć! 

To nagranie to hit sieci!

Gabriela Czernecka 3 lutego 2020 13:52
Brad Pitt
Fot. Getty Images

BAFTA 2020 za nami. Honorowymi gośćmi tegorocznego rozdania nagród przyznawanych przez Brytyjską Akademię Sztuk Filmowych i Telewizyjnych byli książę William i księżna Kate. Oboje świetnie się bawili i świetnie wyglądali, choć było parę sytuacji, w których mieli okazję poczuć się nieco niekomfortowo. Z pewnością należy do nich przemowa Rebel Wilson czy... przemowa Brada Pitta, którą przeczytała Margot Robbie. Oberwało się Andrzejowi, a nawet Harry'emu! Jak zareagowali Kate i William? Musicie to zobaczyć!  

BAFTA 2020: Kate i William honorowi goście

BAFTA 2020 nie obyła się bez skandali i drobnych uszczypliwości względem rodziny królewskiej. Tą tego wieczoru reprezentowała książęca para Cambridge, czyli książę William i księżna Kate. Oboje dostosowali się do obowiązującej w tym roku zasady, mówiącej o tym, by goście mieli na sobie ubrania, które już znajdują się w ich szafie. Książę miał więc na sobie czarny smoking, w którym zaprezentował się podczas BAFTA 2019 i BAFTA 2018. Z kolei księżna Kate na BAFTA 2020 miała na sobie kreację od Alexandra McQueena, w której pojawiła się w 2012 roku w Malezji. Oboje świetnie się prezentowali i wygląda na to, że dobrze się bawili. To jednak nie znaczy, że nie musieli się pilnować, bowiem tego wieczoru gwiazdy chętnie nawiązywały do ostatnich wydarzeń, jakie miały miejsce w Wielkiej Brytanii. I nie chodzi tylko o Brexit, ale także o samą rodzinę Windsorów. 

BAFTA 2020 KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻĘ WILLIAM
Fot. GETTY Images

Sam William w swojej przemowie nawiązał do swojej rodziny, oczywiście w delikatny sposób: „Muszę przyznać, że nie wiem czy powinienem być dumny czy lekko zaniepokojony liczbą zwycięzców w ostatniej dekadzie, którzy przedstawili w swoich produkcjach członków mojej rodziny”, zażartował, zapowiadając wręczających nagrody. Jego żart był jednak bardzo niewinny, w porównaniu do tego, co zaserwowała gościom Rebel Wilson.

BAFTA 2020: żarty z rodziny królewskiej

Rebel Wilson nie krępowała się nawiązując do największego skandalisty ostatnich lat w rodzinie Windsorów, księcia Andrzeja. Wręczając nagrodę dla najlepszego reżysera zaczęła swoją mowę od słów nawiązując do miejsca, w którym odbywała się gala - Royal Albert Hall: „Dobry wieczór szanowni goście i ci, którzy się z tym nie identyfikują. Naprawdę wspaniale jest być tutaj w Royal Andrew… Royal Harry… Royal Philip… w tym królewskim pałacu”, powiedziała. Kamera szybko uchwyciła reakcje Kate i Williama, który wyglądali na nieco zaskoczonych i oszołomionych dowcipem aktorki. Do rodziny Windsorów postanowił w swojej przemowie nawiązać także Brad Pitt.

Podczas gali BAFTA 2020 Brad Pitt wygrał w kategorii aktor drugoplanowy za rolę w filmie Pewnego razu… w Hollywood. Aktor nie pojawił się jednak osobiście, by odebrać statuetkę, a zrobiła to za niego Margot Robbie. Gwiazda przeczytała w jego imieniu przemowę, w której aktor żartował: „Hej, Wielka Brytanio, słyszałem, że właśnie stałaś się singlem - witam w klubie. Życzę Ci powodzenia z ugodą rozwodową”, przeczytała Robbie. W swojej przemowie Pitt podziękował za nagrodę, ale zażartował także  z samych Windsorów, mówiąc: „Nazwę tę nagrodę Harry, ponieważ jestem podekscytowany, że będę mógł go zabrać do siebie do Ameryki”, przeczytała Robbie i szybko dodała: „To jego słowa, nie moje”. Jak zareagowali Kate i William?

Brad Pitt
Fot. Getty Images

Jak można było się spodziewać kamera szybko pokazała, reakcję Williama i Kate. Okazało się, że oboje, zaśmiali się z żartu, ale nie dało się nie zauważyć, że byli nieco spięci. Zwrócono też uwagę na to, że Kate szybko spojrzała na męża, by sprawdzić, jak się zachował. Mimo wszystko trzeba przyznać, że zachowali klasę!  

BAFTA 2020 KATE I WILLIAM
Fot. GETTY IMAGES

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.