Hanna Lis, VIVA! sierpień 2016Hanna Lis, VIVA! sierpień 2016Hanna Lis, VIVA! sierpień 2016
Fot. Marlena Bielinska/Move
O TYM SIĘ MÓWI

Hanna Lis o małżeństwie: „To była głupota”. Co jeszcze zdradziła w wywiadzie Krzysztofa Ibisza?

Będziecie zaskoczeni!

Sabina Zięba 18 marca 2018 19:00
Hanna Lis, VIVA! sierpień 2016Hanna Lis, VIVA! sierpień 2016Hanna Lis, VIVA! sierpień 2016
Fot. Marlena Bielinska/Move

Program Krzysztofa Ibisza pt. Demakijaż cieszy się niesłabnącą popularnością już szósty sezon. W tym talk show dziennikarz przeprowadza niezwykle ciekawe wywiady z plejadą najbardziej lubianych, znanych Polek. Opowiadają one o swoich porażkach, sukcesach, miłościach, rozstaniach czy niespełnionych marzeniach. W najnowszym odcinku gościem była Hanna Lis. Podzieliła się z prowadzącym zaskakującymi wyznaniami, m. in. stwierdzeniem, że młode małżeństwo to głupota... Co miała na myśli?

Hanna Lis o swoim małżeństwie

Choć Hanna Lis od 27 lat pracuje w telewizji, teraz wróciła do Polsatu, z którego kiedyś zdecydowała się odejść. Od 11 marca w Polsat Cafe prowadzi program Między słowami. Jak się z tym czuje? „Trochę stremowana, ale fajnie być w jakimś sensie w domu. Taki powrót do macierzy można powiedzieć”. Jednak Krzysztof Ibisz w trakcie swojego wywiadu poruszył również najbardziej intymne tematy dotyczące życia prywatnego dziennikarki. Niewiele osób pamięta, że zanim związała się ona z Tomaszem Lisem, wyszła za mąż w wieku zaledwie 19 lat za prawnika Roberta Smoktunowicza. Odniosła się do tego w wywiadzie, mówiąc: „To była głupota”.

Największe emocje wzbudziło jednak pytanie o jej niedawny związek. Na początku tego roku media obiegła informacja, iż relacja z redaktorem naczelnym tygodnika Newsweek Polska dobiegła końca. Krzysztof Ibisz nawiązał do tej sytuacji mówiąc: „Porozmawiajmy chwilę o emocjach, o uczuciach. (...) Przemeblowałaś całe swoje życia dla Tomasza Lisa, z miłości. To musiała być jedna z najtrudniejszych decyzji. Podjęłaś ją na zimno, biorąc plusy i minusy czy był to odruch serca?”. Hanna próbowała zbyć temat słowami: „Nie mogłeś pewnie o to nie zapytać, a ja nie mogę na to pytanie odpowiedzieć, bo muszę mieć coś dla siebie, a to "dla siebie" to jest moje życie prywatne, moje wspomnienia, moje wybory. Niektóre trudne, inne łatwiejsze”. Prowadzący kontynuował: „Ale czy było warto? Czy Ty sobie odpowiedziałaś na to pytanie?”. Lecz Hanna skwitowała jedynie: „Sobie tak”.

Myślicie, że to wystarczające potwierdzenie rozpadu tego małżeństwa? Cały odcinek z Hanną Lis możecie zobaczyć klikając w ten link 

Tomasz Lis, Hanna Lis
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.