Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Zdjęcie Katarzyny Warnke w zaawansowanej ciąży zaniepokoiło jej fanów!

Aktorka przesadziła?

Rafał Kowalski 5 lipca 2019 16:01
Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Kilka dni temu Kasia Warnke potwierdziła plotki o tym, że jest w ciąży. Aktorka wzięła udział w pokazie MMC jako modelka z odsłoniętym brzuszkiem i wszystko stało się jasne. I choć gwiazda urodzi dopiero po wakacjach, to już teraz internautki przyglądają się każdemu jej ruchowi. Jednej z wielbicielek Warnke rzuciło się w oczy, że przyszła mama ćwiczy w ciąży w dziwnych pozycjach…

Katarzyna Warnke ćwiczy z brzuszkiem ciążowym – zdjęcie

Na profilu Katarzyny Warnke pojawiła się nowa fotografia, na której aktorka podnosi nogę go góry. Taki rodzaj rozciągania to bardzo dobry element ćwiczeń, jednak wielu kobietom w ciąży po prostu trudno się tak wygiąć! „Matko! Jak Pani daje radę z takim brzuchem tak wysoko podnosić nogę?”, zauważyła jedna z internautek.

Gwiazda nie odpowiedziała jeszcze na pytanie fanki. Mamy swoją teorię, dlaczego. Zdjęcie, które wywołało poruszenie zostało wykonane na greckiej wyspie Milos. Wiele z obserwujących aktorkę osób przyjęło za pewnik, że Kasia Warnke właśnie teraz wypoczywa tam z ukochanym. Nam wydaje się jednak, że do zdjęcia na jednej nodze przyszła mama zapolowała kilka tygodni temu. To właśnie wtedy gwiazda dzieliła się innymi fotografiami wykonanymi na wyspie. W tym samym kapeluszu, koszuli, okularach i wisiorku…

Z mniejszym brzuszkiem, Kasi Warnke na pewno było łatwiej ćwiczyć. Tak czy tak, dobrze, że zainspirowała inne kobiety do tego, by nie rezygnować z aktywności sportowych w trakcie ciąży. Zgadzacie się? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Keep your balance🌞 #doitmyway #happy #dzikizachód #🕊

Post udostępniony przez Kasia Warnke (@kasiawarnke)

Kasia Warnke, Katarzyna Warnke w ciąży, Piotr Stramowski, pokaz MMC
Fot. Filip Okopny

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.