Wiedzieliście, że ma tak przystojnych braci?

Monika Katarzyna Krupska 14 czerwca 2018 11:57

Grzegorz Krychowiak już za kilka dni rozegra swój pierwszy mecz na Mundialu w Rosji. Będa to kolejne Mistrzostwa Świata w piłce nożnej sportowca. Piłkarzowi kibicować będą nie tylko fani z Polski, ale też rodzina i piękna partnerka Celia Jaunat. 28-latek ze swoimi braćmi jest bardzo zżyty, do tego stopnia, że jednemu z nich powierzył prowadzenie nowego biznesu. Co wiemy o rodzeństwie Krychowiaka? 

Trzech braci 

Sportowiec ma dwóch braci, Krzysztofa i Tomasza. Krzysztof reprezentuje interesy piłkarza, między innymi będzie nadzorował nowy atelier 28-latka, gdzie będzie można zamówić garnitury szyte na miarę. Butik znajduje się w centrum Warszawy, na jego otwarciu kilka dni temu nie zabrakło gwiazd np. Bogny Sworowskiej czy Gosi Baczyńskiej. 

Drugi brat Grzegorza, Tomasz z chęcią udziela się w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje zdjęcia z rodziną. 

Krychowiacy wychowali się w domu pełnym dyscypliny, rodzice dużą uwagę przywiązywali do ich edukacji.  „Kiedy przyjechałem do Francji i zobaczyłem, jakie mam tam warunki rozwoju, zrozumiałem, że nie mogę tego zmarnować. Poczułem się wybrańcem. Ale gdyby nie rodzice, dyscyplina, w której mnie wychowali, i etos pracy, który mi zaszczepili,nie wiem, czy udałoby mi się to wszystko osiągnąć. Dla rodziców zawsze ważna była edukacja, dzięki temu już jako młody chłopak, mieszkającydaleko od domu, podejmując różne ważne decyzje, potrafiłem kierować się rozsądkiem. Na początku zacząłem uczyć się języka. Wtedy nie za dobrze mówiłem po angielsku, ale okazało się, że Francuzi w ogóle po angielsku nie mówią, więc nie miałem wyjścia, tylko zabrałem się ostro do pracy”, powiedział Grzegorz Krychowiak w najnowszej Vivie!

Co myślicie o braciach Grzegorza?  

1/5
Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Copyright @MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
1/5

Grzegorz Krychowiak ma dwóch braci 

2/5
Grzegorz Krychowiak pokazał braci
Copyright @instagra.grzegorz.krychowiak
2/5

Krzysztof reprezentuje interesy piłkarza 

3/5
Grzegorz Krychowiak pokazał braci
Copyright @EastNews
3/5

Tomasz za to z chęcią udziela się na Instagramie 

4/5
Grzegorz Krychowiak pokazał braci
Copyright @instagra.grzegorz.krychowiak
4/5

Bracia interesują się modą 

5/5
Grzegorz Krychowiak pokazał braci
Copyright @EastNews
5/5

Ostatnio przyszli na otwarcie butiku Grzegorza 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.