Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat pojawili się na okładce ślubnego magazynu!

Planują szybkie zalegalizowanie związku?

Sabina Zięba 3 grudnia 2019 09:00
Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak to jedna z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Choć są ze sobą od 8 lat, nie zdecydowali się jeszcze na małżeństwo. Teraz pojawili się na okładce ślubnego magazynu. Czy oznacza to rychłe wesele?

Ślub Celii i Grzegorza

Od momentu, gdy w 2017 roku Grzegorz Krychowiak oświadczył się Celii na Bora-Bora, media czekają na sygnał o ich nadchodzącym ślubie. Niestety, modelka musi uzbroić się w cierpliwość. Piłkarz w naszym wywiadzie mówił: „Przyszłość pokaże. Powtórzmy to pytanie po Mistrzostwach. Teraz albo… za cztery lata”.

Teraz para pokazała się na okładce najnowszego numeru magazynu Wedding. Na zdjęciu sportowiec ma na sobie biały smoking z czarnymi wykończeniami i muchą, a Célia małą czarną z perłami. 

Niestety w środku obok wspaniałej sesji, nie pojawia się informacja o wyznaczonej dacie ich ślubu. Okazuje się, że interesująca się modą para, postanowiła po prostu pokazać, jak stylowo się ubrać, a piłkarz dodatkowo chciał zaprezentować kolekcję eleganckiej włoskiej odzieży męskiej, jaką można znaleźć w jego luksusowym butiku w centrum Warszawy.

Wiadomo jednak, że jakiś czas temu para ujawniła we Fleszu: „Nie lubimy konwencjonalnych ceremonii. Dlatego myślimy o zorganizowaniu ślubu na plaży, na przykład na Bali”.

Myślicie, że wkrótce to nastąpi?  

Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.