Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat pojawili się na okładce ślubnego magazynu!

Planują szybkie zalegalizowanie związku?

Sabina Zięba 3 grudnia 2019 09:00
Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak to jedna z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Choć są ze sobą od 8 lat, nie zdecydowali się jeszcze na małżeństwo. Teraz pojawili się na okładce ślubnego magazynu. Czy oznacza to rychłe wesele?

Ślub Celii i Grzegorza

Od momentu, gdy w 2017 roku Grzegorz Krychowiak oświadczył się Celii na Bora-Bora, media czekają na sygnał o ich nadchodzącym ślubie. Niestety, modelka musi uzbroić się w cierpliwość. Piłkarz w naszym wywiadzie mówił: „Przyszłość pokaże. Powtórzmy to pytanie po Mistrzostwach. Teraz albo… za cztery lata”.

Teraz para pokazała się na okładce najnowszego numeru magazynu Wedding. Na zdjęciu sportowiec ma na sobie biały smoking z czarnymi wykończeniami i muchą, a Célia małą czarną z perłami. 

Niestety w środku obok wspaniałej sesji, nie pojawia się informacja o wyznaczonej dacie ich ślubu. Okazuje się, że interesująca się modą para, postanowiła po prostu pokazać, jak stylowo się ubrać, a piłkarz dodatkowo chciał zaprezentować kolekcję eleganckiej włoskiej odzieży męskiej, jaką można znaleźć w jego luksusowym butiku w centrum Warszawy.

Wiadomo jednak, że jakiś czas temu para ujawniła we Fleszu: „Nie lubimy konwencjonalnych ceremonii. Dlatego myślimy o zorganizowaniu ślubu na plaży, na przykład na Bali”.

Myślicie, że wkrótce to nastąpi?  

Fot. Instagram

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.