Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat pojawili się na okładce ślubnego magazynu!

Planują szybkie zalegalizowanie związku?

Sabina Zięba 3 grudnia 2019 09:00
Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak to jedna z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Choć są ze sobą od 8 lat, nie zdecydowali się jeszcze na małżeństwo. Teraz pojawili się na okładce ślubnego magazynu. Czy oznacza to rychłe wesele?

Ślub Celii i Grzegorza

Od momentu, gdy w 2017 roku Grzegorz Krychowiak oświadczył się Celii na Bora-Bora, media czekają na sygnał o ich nadchodzącym ślubie. Niestety, modelka musi uzbroić się w cierpliwość. Piłkarz w naszym wywiadzie mówił: „Przyszłość pokaże. Powtórzmy to pytanie po Mistrzostwach. Teraz albo… za cztery lata”.

Teraz para pokazała się na okładce najnowszego numeru magazynu Wedding. Na zdjęciu sportowiec ma na sobie biały smoking z czarnymi wykończeniami i muchą, a Célia małą czarną z perłami. 

Niestety w środku obok wspaniałej sesji, nie pojawia się informacja o wyznaczonej dacie ich ślubu. Okazuje się, że interesująca się modą para, postanowiła po prostu pokazać, jak stylowo się ubrać, a piłkarz dodatkowo chciał zaprezentować kolekcję eleganckiej włoskiej odzieży męskiej, jaką można znaleźć w jego luksusowym butiku w centrum Warszawy.

Wiadomo jednak, że jakiś czas temu para ujawniła we Fleszu: „Nie lubimy konwencjonalnych ceremonii. Dlatego myślimy o zorganizowaniu ślubu na plaży, na przykład na Bali”.

Myślicie, że wkrótce to nastąpi?  

Fot. Instagram

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.