Zobaczcie looki stylowego piłkarza i jego partnerki

Sabina Zięba 26 listopada 2018 18:30

Grzegorz Krychowiak bez wątpienia jest najbardziej stylowym polskim piłkarzem, a modelka Celia Jaunat bez problemu dotrzymuje mu kroku. Para nie ukrywa, że lubi wydawać duże kwoty na ubrania i dodatki. Jednak co ciekawe, to piłkarz jest bardziej wymagający, jeżeli chodzi o modowe prezenty.

W wywiadzie dla Vivy! kilka miesięcy temu wyznał: „Mam swój styl i zazwyczaj jak ktoś mi coś kupuje, wymieniam, nie potrafię tego wytłumaczyć. Rzeczy różnią się detalami, wykończeniem, ciekawym zestawieniem drobiazgów. To właśnie decyduje o tym czy, czy koszula albo spodnie podobają mi się, czy nie”.

Przez fakt, że Grzegorz zwraca uwagę głównie na jakość ubrań, gustuje w takich markach, jak Balmain, Yves Saint Laurent, Hermes czy Gucci. Jego narzeczona stawia również na Balenciagę, Acne Studios oraz Chanel. Sama twierdzi: „Uwielbiam bawić się swoim wyglądem. Zawsze kochałam modę, ale odkąd zamieszkaliśmy w Paryżu, ta pasja się rozwinęła”.

W ostatnim czasie para przebywa w mroźnej Rosji, gdzie Krychowiak jest zawodnikiem Lokomotiwu Moskwa. Media obiegła właśnie fotografia, na której zakochani pozują w takich samych (najmodniejszych w tym sezonie) płaszczach „teddy”. Uwagę internautów jednak zwróciły śniegowce sportowca, które mimo wysokiej ceny i dobrej firmy, wydały im się zabawne, a nie stylowe.

Jakich marek są poszczególne elementy ich outfitów? Sprawdźcie w naszej galerii!  

1/7
Copyright @Instagram
1/7

Para w takich samych płaszczach „teddy” marki MaxMara. W looku piłkarza zwracają uwagę również futrzane śniegowce Yves Saint Laurent za 6 tysięcy złotych. Celia postawiła na skórzane kozaki z tej samej firmy.

2/7
Copyright @Instagram
2/7

Celia w kurtce Balenciaga, swetrze Balmain oraz kozakach Yves Saint Laurent.

3/7
Copyright @Instagram
3/7

Piłkarz w ostatnim czasie często stawia również na całe outfity lub dodatki własnej marki, Balamonte.

4/7
Copyright @Instagram
4/7

Modelka w swetrze z Zary, spodniach Balmain oraz botkach Biondini Paris.

5/7
Copyright @Instagram
5/7

Grzegorz Krychowiak w płaszczu Balmain.

6/7
Copyright @Instagram
6/7

Jaunat w kurtce MO&Co., okularach Acne Studios i kozakach Balenciaga.

7/7
Copyright @Instagram
7/7

Na wizytę w rosyjskim teatrze Grzegorz wybrał garnitur swojej marki, natomiast Celia postawiła na suknię Saint Laurent i buty Balenciagi.

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.