George Clooney
Fot. East News
Z OSTATNIEJ CHWILI

George Clooney miał poważny wypadek we Włoszech!

Jego motocykl zderzył się z samochodem

Weronika Kostyra 10 lipca 2018 12:43
George Clooney
Fot. East News

George Clonney uległ poważnemu wypadkowi. Jego skuter zderzył się z samochodem osobowym. Do wypadku doszło na drodze w pobliżu miasta Olbia na Sardynii na wybrzeżu Costa Corallina. Aktor został przetransportowany do szpitala, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wypadek George’a Clooneya

Aktor pracuje na Sardynii nad serialem Paragraf 22, ekranizacją powieści Josepha Hellera. Jest to historia amerykańskiego pilota stacjonującego we Włoszech. Serial będzie składał się z sześciu odcinków i będzie powrotem aktora do telewizji po latach. Wciela się w nim w jedną z głównych, ale jest też jego producentem i reżyserem. Na Sardynii towarzyszy mu żona Amal Clooney i dzieci, bliźnięta Alexander i Ella. Aktor i jego rodzina przebywają tam już od wielu tygodni.

Kiedy doszło do wypadku był akurat w drodze na plan filmowy. La Nuova Sardegna podaje, że George Clooney po badaniach opuścił już szpital.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…