George Clooney
Fot. East News
Z OSTATNIEJ CHWILI

George Clooney miał poważny wypadek we Włoszech!

Jego motocykl zderzył się z samochodem

Weronika Kostyra 10 lipca 2018 12:43
George Clooney
Fot. East News

George Clonney uległ poważnemu wypadkowi. Jego skuter zderzył się z samochodem osobowym. Do wypadku doszło na drodze w pobliżu miasta Olbia na Sardynii na wybrzeżu Costa Corallina. Aktor został przetransportowany do szpitala, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wypadek George’a Clooneya

Aktor pracuje na Sardynii nad serialem Paragraf 22, ekranizacją powieści Josepha Hellera. Jest to historia amerykańskiego pilota stacjonującego we Włoszech. Serial będzie składał się z sześciu odcinków i będzie powrotem aktora do telewizji po latach. Wciela się w nim w jedną z głównych, ale jest też jego producentem i reżyserem. Na Sardynii towarzyszy mu żona Amal Clooney i dzieci, bliźnięta Alexander i Ella. Aktor i jego rodzina przebywają tam już od wielu tygodni.

Kiedy doszło do wypadku był akurat w drodze na plan filmowy. La Nuova Sardegna podaje, że George Clooney po badaniach opuścił już szpital.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.