George Clooney
Fot. East News
Z OSTATNIEJ CHWILI

George Clooney miał poważny wypadek we Włoszech!

Jego motocykl zderzył się z samochodem

Weronika Kostyra 10 lipca 2018 12:43
George Clooney
Fot. East News

George Clonney uległ poważnemu wypadkowi. Jego skuter zderzył się z samochodem osobowym. Do wypadku doszło na drodze w pobliżu miasta Olbia na Sardynii na wybrzeżu Costa Corallina. Aktor został przetransportowany do szpitala, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wypadek George’a Clooneya

Aktor pracuje na Sardynii nad serialem Paragraf 22, ekranizacją powieści Josepha Hellera. Jest to historia amerykańskiego pilota stacjonującego we Włoszech. Serial będzie składał się z sześciu odcinków i będzie powrotem aktora do telewizji po latach. Wciela się w nim w jedną z głównych, ale jest też jego producentem i reżyserem. Na Sardynii towarzyszy mu żona Amal Clooney i dzieci, bliźnięta Alexander i Ella. Aktor i jego rodzina przebywają tam już od wielu tygodni.

Kiedy doszło do wypadku był akurat w drodze na plan filmowy. La Nuova Sardegna podaje, że George Clooney po badaniach opuścił już szpital.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.