O NIEJ JEST GŁOŚNO

Amal Clooney na okładce Vogue’a. Ona i George Clooney niedawno zostali rodzicami bliźniąt!

Jak się poznali?

Weronika Kostyra 11 kwietnia 2018 14:00

Mimo sukcesów, które odnosiła jako prawniczka, ludzie poznali Amal Alamuddin dopiero jako ukochaną George’a Clooneya. Niecały rok temu para została rodzicami bliźniąt Elli i Alexandra. Teraz spełniona pani adwokat sama cieszy się statusem gwiazdy i pojawiła się na okładce amerykańskiej edycji Vogue’a. Jej zdjęcia zrobiła wybitna fotografka Annie Leibovitz

Jak poznali się Amal i George Clooney?

Amal Clooney jest uznanym adwokatem. Zawodowo sprzeciwia się działalności organizacji terrorystycznych i pomaga kobietom, które zostały przez nie skrzywdzone. Jej imię w języku arabskim znaczy „nadzieja”. Rodzice nadali jej je, ponieważ lekarze nie dawali jej matce szans na urodzenie zdrowego dziecka.

Kiedy w 2014 roku pani adwokat zaręczyła się z hollywoodzkim amantem, w internecie pojawiły się żartobliwe ogłoszenia: „Uznana na arenie międzynarodowej adwokat Amal Alamuddin poślubi aktora”. Jak się poznali? Amal razem z przyjacielem została zaproszona do domu George’a Clooneya nad jeziorem Como we Włoszech. Byli tam też jego rodzice. Wszyscy rozmawiali do późnych godzin nocnych.

„Oczywiście, że była piękna. Pomyślałem, że jest fascynująca i genialna. Jej życie było niezwykle ekscytujące – klienci, których przyjmował, i nadludzka praca, którą wykonywała. Zachwyciła mnie odkąd ją zobaczyłem”, wspomina George Clooney w Vogue. Zostali przyjaciółmi i byli stale w kontakcie. Szybko ich przyjaźń przerodziła się w coś więcej. Podczas jednej z pierwszych wspólnych kolacji, zauważyli ich paparazzi. Od tamtej pory zaczęli się bardziej ukrywać.

„To taka rzecz w życiu, która ma największy wpływ na nasze szczęście, a my mamy na nią najmniejszy wpływ. Czy znajdziesz tę właściwą osobę? Miałam 35 lat, kiedy go spotkałam. Nie było pewne, czy mi się to przytrafi. A nie chciałam wychodzić za mąż I mieć rodziny bez tego”, powiedziała o swoim związku Amal w wywiadzie. George miał podobne zdani „Jeżeli wiesz coś o moim szalonym życiu, wiesz, że miałem mocne postanowienie, żeby nie żenić się ponownie. Ale kiedy zacząłem spotykać się a Amal, od razu wiedziałem, że tym razem jest inaczej”, wyznał aktor.

Ich ślub w Wenecji w 2014 roku był iście królewskim wydarzeniem. W czerwcu zeszłego roku zostali rodzicami chłopca i dziewczynki. Życie prywatne starają się utrzymać w sekrecie. „Mówią już „mama” i „tata”, ale George zadbał o to, żeby „mama” było pierwszym słowem”, zdradziła jedynie Amal. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.