Ewan Mcgregor
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI!

Ewan McGregor rozstał się z żoną po 22 latach małżeństwa. Aktor zostawił Evę Mavrakis dla młodszej kochanki!

Gabriela Czernecka 24 października 2017 15:00
Ewan Mcgregor
Fot. Getty Images

 

Związek Ewana McGregora i Evy Mavrakis odchodzi w niepamięć. Ewan McGregor rozstał się z żoną po 22 latach małżeństwa - podają zagraniczne media. Po tym, jak aktor został przyłapany przez paparazzi z młodszą o 13 lat aktorką, Mary Elizabeth Winstead, żona aktora zdjęła obrączkę. 

 

Polecamy: Ewan McGregor odwiedził Polskę! Czym zachwycił go nasz kraj?

 

Związek Ewana McGregora i Evy Mavrakis

Ewan McGregor do tej pory uchodził za jednego z najbardziej rodzinnych, a przede wszystkim stałych w uczuciach aktorów. Od 22 lat jest mężem kostiumografki, Evy Mavrakis. Para wspólnie wychowuje czwórkę dzieci: 21-letnią Claire, adoptowaną z Mongolii 16-letnią Jayman, 15-letnią Esther oraz 6-letnią Anouk.  Aktor zawsze czule wypowiadał się na temat żony i nigdy nie szczędził jej miłych słów: „Wiedziałem, że chcę z nią być i że to będzie inny rodzaj relacji niż te, które miałem z bardzo wieloma kobietami przed nią. Nie myliłem się, dokonałem właściwego wyboru”, powiedział w jednym z wywiadów. Niestety, jak donoszą zagraniczne media związek Ewana McGregora i Evy Mavrakis to już przeszłość. Aktor rozstał się z żoną po 22 latach małżeństwa. Kryzys wieku średniego czy nowa miłość? - pytają fani.

Ewan McGregor i Eva Mavrakis
Fot. East News

Polecamy: TYLKO U NAS! Emocjonalny wpis o Ani Przybylskiej był powodem rozstania Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej?!

 

Ewan McGregor i Mary Elizabeth Winstead

Magazyn People podaje, że Ewan McGregor jest z żoną w separacji od maja tego roku. Wielu zastanawiało się czy to tylko kryzys wieku średniego czy faktycznie para postanowiła się rozstać. Ostatecznym potwierdzeniem plotek o rozstaniu McGregora i Mavrakis ma być fakt, że żona Ewana zdjęła obrączkę. Jak się okazuje, aktor szybko postanowił pocieszyć się u boku nowej partnerki. Jak informuje The Sun, Ewan McGregor na planie serialu Fargo poznał 32-letnią Mary Elizabeth Winstead i to dla niej stracił głowę. W serialu dwójka aktorów wciela się w zakochanych, ale okazuje się, że uczucie "odgrywane" na ekranie przeniosło się do realnego życia. Magazyn opublikował właśnie wspólne zdjęcia pary z jednej z londyńskich kawiarni. Ewan McGregor i Mary Elizabeth Winstead czule się na nich obejmują. Przypomnijmy, że Mary Elizabeth Winstead w Hollywood określana jest mianem „Królowej krzyku”. Zasłynęła przede wszystkim z ról w horrorach. Jeden z magazynów umieścił ją nawet na 10 pozycji „Najgorętszych kobiet filmowego horroru”. 

 

 

Mary Elizabeth Winstead
Fot. East News

Zobacz także: „Przez jakiś czas spotykałem się z kimś, ale uznałem, że na razie to nie ma sensu”. Jarosław Bieniuk po raz pierwszy o budowaniu nowego związku

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.