Ewan Mcgregor
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI!

Ewan McGregor rozstał się z żoną po 22 latach małżeństwa. Aktor zostawił Evę Mavrakis dla młodszej kochanki!

Gabriela Czernecka 24 października 2017 15:00
Ewan Mcgregor
Fot. Getty Images

 

Związek Ewana McGregora i Evy Mavrakis odchodzi w niepamięć. Ewan McGregor rozstał się z żoną po 22 latach małżeństwa - podają zagraniczne media. Po tym, jak aktor został przyłapany przez paparazzi z młodszą o 13 lat aktorką, Mary Elizabeth Winstead, żona aktora zdjęła obrączkę. 

 

Polecamy: Ewan McGregor odwiedził Polskę! Czym zachwycił go nasz kraj?

 

Związek Ewana McGregora i Evy Mavrakis

Ewan McGregor do tej pory uchodził za jednego z najbardziej rodzinnych, a przede wszystkim stałych w uczuciach aktorów. Od 22 lat jest mężem kostiumografki, Evy Mavrakis. Para wspólnie wychowuje czwórkę dzieci: 21-letnią Claire, adoptowaną z Mongolii 16-letnią Jayman, 15-letnią Esther oraz 6-letnią Anouk.  Aktor zawsze czule wypowiadał się na temat żony i nigdy nie szczędził jej miłych słów: „Wiedziałem, że chcę z nią być i że to będzie inny rodzaj relacji niż te, które miałem z bardzo wieloma kobietami przed nią. Nie myliłem się, dokonałem właściwego wyboru”, powiedział w jednym z wywiadów. Niestety, jak donoszą zagraniczne media związek Ewana McGregora i Evy Mavrakis to już przeszłość. Aktor rozstał się z żoną po 22 latach małżeństwa. Kryzys wieku średniego czy nowa miłość? - pytają fani.

Ewan McGregor i Eva Mavrakis
Fot. East News

Polecamy: TYLKO U NAS! Emocjonalny wpis o Ani Przybylskiej był powodem rozstania Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej?!

 

Ewan McGregor i Mary Elizabeth Winstead

Magazyn People podaje, że Ewan McGregor jest z żoną w separacji od maja tego roku. Wielu zastanawiało się czy to tylko kryzys wieku średniego czy faktycznie para postanowiła się rozstać. Ostatecznym potwierdzeniem plotek o rozstaniu McGregora i Mavrakis ma być fakt, że żona Ewana zdjęła obrączkę. Jak się okazuje, aktor szybko postanowił pocieszyć się u boku nowej partnerki. Jak informuje The Sun, Ewan McGregor na planie serialu Fargo poznał 32-letnią Mary Elizabeth Winstead i to dla niej stracił głowę. W serialu dwójka aktorów wciela się w zakochanych, ale okazuje się, że uczucie "odgrywane" na ekranie przeniosło się do realnego życia. Magazyn opublikował właśnie wspólne zdjęcia pary z jednej z londyńskich kawiarni. Ewan McGregor i Mary Elizabeth Winstead czule się na nich obejmują. Przypomnijmy, że Mary Elizabeth Winstead w Hollywood określana jest mianem „Królowej krzyku”. Zasłynęła przede wszystkim z ról w horrorach. Jeden z magazynów umieścił ją nawet na 10 pozycji „Najgorętszych kobiet filmowego horroru”. 

 

 

Mary Elizabeth Winstead
Fot. East News

Zobacz także: „Przez jakiś czas spotykałem się z kimś, ale uznałem, że na razie to nie ma sensu”. Jarosław Bieniuk po raz pierwszy o budowaniu nowego związku

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.