Bieniuk, main topic
Fot. Instagram
VIVA! Tylko u nas

TYLKO U NAS! Emocjonalny wpis o Ani Przybylskiej był powodem rozstania Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej?!

Katarzyna Piątkowska 10 października 2017 12:00
Bieniuk, main topic
Fot. Instagram

Ostatni weekend Jarosław Bieniuk spędził z dziećmi w Gałkowie. Od dawna przyjaźni się z Karoliną Ferenstein–Kraśko i Piotrem Kraśko i to właśnie u nich wziął udział w słynnym Hubertusie.  

„Dla Jarka dzieci są absolutnie najważniejsze”, mówi osoba z jego bliskiego otoczenia. I dodaje, że dla piłkarza związek jest sprawą drugorzędną:

„Jarek jest bardzo romantyczny i trudno mu będzie żyć bez bliskiej osoby u boku, ale w tej chwili stawia na dzieci”.

Zaręczeni?

Niedawno pojawiły się niepotwierdzone plotki, że piłkarz zaręczył się z Martyną Gliwińską. Okazało się, że para nie tylko się nie zaręczyła, ale latem się rozstała. 

„Oni rozstawali się już kilka razy, ale latem rozstali się definitywnie. Jarek potrzebuje u boku osoby, z którą będzie spędzał romantyczne chwile, ale też taką, która pomoże mu ogarnąć życie codzienne. Życie z trójką dzieci wymaga logistycznego planowania. Samotnemu ojcu na pewno nie jest łatwo. Dlatego powinien mieć oparcie w bliskiej kobiecie. Tymczasem we wszystkim pomaga mu mama”,

mówi koleżanka.

Zobacz też: „Przez jakiś czas spotykałem się z kimś, ale uznałem, że na razie to nie ma sensu”. Jarosław Bieniuk po raz pierwszy o budowaniu nowego związku

Emocjonalny wpis Martyny Gliwińskiej

W trzecią rocznicę śmierci Ani, jak się okazuje była już partnerka Jarka Bieniuka, zamieściła na portalu społecznościowym wpis:

„Trzy lata temu świat Twoich najbliższych wywrócił się do góry nogami... Twoje trzy kopie codziennie zaszczepiają cząstkę Ciebie w ludziach, których spotykają. Nie ma Cię, ale dzięki najukochańszym dzieciakom wciąż jesteś. Zawsze mi obca, a jednak bliska. Żałuję, że nie możemy sobie po prostu pogadać...Odpoczywaj”.

Trzeba przyznać, że bycie z mężczyzną, który ma troje dzieci, jego partnerka nie żyje, a na domiar wszystkiego kochała i nadal kocha ją cała Polska nie jest łatwe. 

W jednym z ostatnich wywiadów Jarosław Bieniuk przyznał:

„Przez jakiś czas spotykałem się z kimś, ale uznałem, że na razie to nie ma sensu. Trudno mi jest nawiązać bliską relację, bo mam trójkę dzieci, pracę i mało czasu na budowanie związku. Oczywiście w perspektywie całego życia nie chciałbym zostać sam w czterech ścianach. Kiedyś dzieci dorosną, pójdą w świat. Samotność to nie jest fajna opcja na starość. Ale staram się nie planować za bardzo do przodu. Życie mnie tego nauczyło.”

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.