Ewa Minge
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

„Mam nadzieję, że ten program zmieni trochę świat”. Ewa Minge o udziale w „Supermodelka plus size”

Weronika Kostyra 6 czerwca 2017 17:15
Ewa Minge
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Ewa Minge jest znana z zabierania głosu w ważnych kwestiach. Teraz została jurorką w programie „Supermodelka plus size” razem z Rafałem Maślakiem, Emilem Bilińskim i Ewą Zakrzewską. Ma on być odpowiedzią na program „Top Model”, lecz zwracać uwagę na inne kanony piękna i nauczyć Polaków akceptacji wobec osób o rozmiarze większym niż S. Projektantka jest bardzo podekscytowana nową rolą i w emocjonalnym wpisie na Facebooku zapowiedziała, co jest sednem programu i dlaczego zdecydowała się w nim wystąpić.

 

Ewa Minge o misji programu „Supermodelka plus size”

Pokazujemy, jak bardzo brzydcy i okrutni potrafią być ludzie. Bez powodu, dla własnej uciechy i podbudowania własnego ego. Jak nieodpowiedzialni i drastyczni jesteśmy w swoich ocenach. Jak bardzo potrafimy sklasyfikować piękno na podstawie nierealnych parametrów. Ile bólu lekko potrafimy zadać. Zabijamy z uśmiechem na ustach. Mam nadzieję, że ten program obudzi refleksję i zmieni trochę świat.”

 

wpis Ewy Minge
Fot. Instagram

 

Wiele osób poparło Ewę Minge, mówiąc, że wzorce narzucane nam przez media są nierealistyczne i wywołują poważne problemy z akceptacją. Twórcy „Supermodelka plus size” chcą udowodnić, że prawdziwe piękno nie ma rozmiaru. Program zobaczymy w telewizji Polsat od września. Widzowie nie mogą się już doczekać!

 

Jury Supermodel Plus Size
Fot. Instagram

 

Zobacz także: Można ją kochać, można ją krytykować. Ale obok Ewy Minge trudno przejść obojętnie!

TAGI #Ewa Minge

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.