Ewa Minge, VIVA! 11/2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Minge broni Edyty Górniak! Projektantka nie oszczędziła Donatana

„Bijemy jej brawo i lubimy odwagę!’’

Damian Duda 13 czerwca 2018 11:54
Ewa Minge, VIVA! 11/2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Edyta Górniak została największą gwiazdą tegorocznego festiwalu w Opolu! Wszystko za sprawą skandalu z udziałem artystki i popularnego producenta muzycznego, Donatana. Kiedy on trzymał diwę za talię, jego ręka zjechała na... jej pośladki! To sprawiło, że Górniak spoliczkowała twórcę hitu My, Słowianie!

Ewa Minge ostro o Donatanie

W wydanym oświadczeniu Edyta Górniak podkreśliła, że na seksistowskim geście, którego dopuścił się producent, ucierpiała jej godność. „Dziś, na spokojnie już mogę z całą pewnością podsumować, że z Donatanem znaleźliśmy porozumienie wyłącznie Muzyczne... Jestem z natury i z wewnętrznego wyboru delikatna dla Świata. Jeśli tylko nie muszę - nie wkładam zbroi. Ale nigdy! nie będę wyrozumiała dla braku opanowania niedokarmionego męskiego EGO”, zaprotestowała takim zachowaniom diwa na swoim facebookowym profilu.

Projektantka przez chwilę nie zastanawiała się, po czyjej stronie stanąć. Minge spodobało się, że Edyta Górniak nie wypowiadała się na temat molestowania w prasie, lecz gdy zdarzyła się taka sytuacja, od razu ostro zareagowała.

Zareagowała tak, jak powinna każda kobieta, która czuje się upokorzona, obrażona itp. Nie poleciała do gazety opowiadać, jak pan jej ręką po tyłku przeleciał, ale tak pięknie go potraktowała odruchem bezwarunkowym i jednoznacznym, że teraz wszystkie gazety piszą o tym! I nikt nie robi z niej ani wariatki, ani ofiary ...wręcz odwrotnie, bijemy jej brawo i lubimy odwagę, temperament i to, że po tym policzku dalej zawodowo z klasą pozowała, jakby nic się nie stało. Bez histerii i jęków’’, napisała przejęta całą sytuacją Minge.

Edyta Górniak spoliczkowała Donatana na festiwalu w Opolu
Fot. Instagram @edytagorniak, Screen za Pudelek.pl

Edyta Górniak, VIVA! 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.