Jej słowa szokują!

Monika Katarzyna Krupska 15 października 2018 10:33

Ewa Minge przez lata ukrywała, że chorowała na raka. Po raz pierwszy o chorobie opowiedziała dopiero w 2015 roku. Jak się okazało, projektantka nie chciała mówić o tym na głos, bo bała się, jak przyjmie to środowisko mody! Minge przez cały czas pracowała, nikomu nic nie dała po sobie poznać. Jej ostatnie wyznanie szokuje! 

Ewa Minge o walce z rakiem 

Ewa Minge była gościem w programie Agnieszki Gozdyry Skandaliści. Projektantka opowiedziała o walce z chorobą, którą toczyła pięć lat. Wyznała, że nie chciała o tym wcześniej mówić, bo w jej środowisku o takich sprawach się nie rozmawia. 

„Żyję z tego, co robię i któż by inwestował w dobra luksusowe, za którymi stoi śmiertelnie chora projektantka? Tam są tylko jachty, szybkie samochody, piękne konie, długie papierosy. Luksus. Tam nie ma porażek, rozwodów. Nie ma żadnej plajty, żadnych negatywnych emocji”, powiedziała w Polsat News. 

Dodała, że zdecydowała się powiedzieć o tym na głos, dopiero gdy udało jej się pokonać chorobę. „Przez pięć lat budziłam się codziennie o 3:15 w nocy. Mokra ze strachu. Żadne antydepresanty, nic nie pomagało. Bo emocje, które się gromadzą, w końcu muszą znaleźć ujście. Najgorsze było to, że nie miałam z kim się nimi podzielić. Bywały momenty, że myślałam: niech już umrę, będę miała przynajmniej święty spokój. Ale przetrwałam i dzięki temu wiem, że nic nie jest w stanie mnie złamać”, wyznała w jednym z wywiadów sprzed trzech lat.

Czy w świecie mody faktycznie nie ma miejsca na chorobę? 

1/4
Ewa Minge
Copyright @East News
1/4

Ewa Minge przez 5 lat walczyła z chorobą nowotworową 

2/4
Ewa Minge, nowe włosy
Copyright @instagram@eva_minge
2/4

Projektantka nie chciała się przyznać, bo bała się, że jej środowisko nie zaakceptuje tego

3/4
Ewa Minge, Viva! lipiec 2012
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
3/4

„Dlatego, że to nie jest modne w moim środowisku. Żyję z tego, co robię i któż by inwestował w dobra luksusowe, za którymi stoi śmiertelnie chora projektantka?”, wyznała w programie Skandaliści.

4/4
Ewa Minge
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
4/4

Czy choroba nowotworowa w świecie mody jest powodem do wstydu?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.