Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk, 2014
Fot. Tomasz Adamowicz / Forum
O tym się mówi

Ewa Krawczyk napisała książkę o zmarłym mężu. Poruszyła temat bezskutecznych starań o dziecko

„Nie muszę mieć weny twórczej, ja po prostu siadam i piszę”

Marta Nawacka 26 lipca 2022 10:11
 Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk, 2014
Fot. Tomasz Adamowicz / Forum

Krzysztof Krawczyk był wybitnym artystą, a jego piosenki wciąż zna i śpiewa wiele pokoleń. Niespodziewana śmierć wokalisty w kwietniu zeszłego roku pogrążyła w żalu wielu jego fanów, rodzinę oraz ukochaną żonę, Ewę. Kobieta napisała książkę o zmarłym mężu, w której po raz pierwszy poruszyła temat bezskutecznych starań o dziecko. „Napiszę w niej całą prawdę”, zdradziła w Super Expressie.

Ewa Krawczyk nie pogodziła się ze śmiercią męża

Znany i lubiany muzyk, którego wielkie hity do dziś odtwarzane są w rozgłośniach radiowych, zmarł nagle w kwietniu ubiegłego roku. Śmierć Krzysztofa Krawczyka, którego nazywano także polskim Elvisem Presleyem, pogrążyła w żalu fanów artysty, rodzinę oraz ukochaną żonę, Ewę, która wciąż zdaje się nie być pogodzona z jego odejściem. W hołdzie dla ukochanego kobieta postanowiła napisać książkę, w której opisała niemal cztery dekady ich wspólnego życia. Jak wyznała w rozmowie z Super Expressem, pisanie o mężu pomogło jej uporać się z żałobą.

„Każde zdanie w tej książce to jest akcja. Nie muszę mieć weny twórczej, ja po prostu siadam i piszę. W trakcie pisania przychodzą mi różne myśli i przelewam je na papier. Napiszę w niej całą prawdę”, wyznała Ewa Krawczyk w rozmowie z Super Expressem. Jej publikacja zawierać ma nie tylko miłe wspomnienia ze wspólnego życia z Krzysztofem Krawczykiem, ale także te bardziej bolesne oraz traumatyczne.

Czytaj też: Jan Englert i Beata Ścibakówna spędzają wakacje oddzielnie? „Proszę nie szukać żadnej sensacji”

Ewa Krawczyk, koncert Krzysztof Krawczyk. Ostatni raz zatańczysz ze mną, Opole 2021, 05.09.2021 rok
Fot. Lukasz Kalinowski/East News

Ewa Krawczyk, koncert Krzysztof Krawczyk. Ostatni raz zatańczysz ze mną, Opole 2021, 05.09.2021 rok

Ewa Krawczyk napisała książkę o Krzysztofie Krawczyku

Z Super Expressu możemy dowiedzieć się, jak brzmi wstęp do książki Ewy Krawczyk. „Kiedy na mnie plują, nie mogę udawać, że pada deszcz”, zaczyna żona zmarłego piosenkarza, co, jak możemy się domyślać, jest prawdopodobnie nawiązaniem do przykrych słów i oskarżeń, z jakimi musiała się zmierzyć po śmierci męża. W publikacji pojawia się również historia o bezskutecznym staraniu się pary o dziecko, prawdopodobnie znajdziemy tam także odniesienie Ewy Krawczyk, co do zarzutów o rozrzutność i trwonienie majątku artysty, które padały w jej kierunku.  

Zobacz także: Michał Wiśniewski ujawnił prawdę o swoich relacjach z Apoloniuszem Tajnerem. Szczere słowa!

Krzysztof Krawczk, Ewa Krawczyk, 2010 rok
Fot. Wojciech Olszanka/East News

Krzysztof Krawczyk, Ewa Krawczyk, 2010 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…