Michał Wiśniewski, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022
Fot. Voyo Bąkiewicz
Z życia gwiazd

Michał Wiśniewski ujawnił prawdę o swoich relacjach z Apoloniuszem Tajnerem. Szczere słowa!

„Pamiętam, jak mnie przyjął”

Marta Nawacka 26 lipca 2022 09:15
Michał Wiśniewski, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022
Fot. Voyo Bąkiewicz

Znany muzyk przed laty był w związku z Dominiką Tajner, córką byłego prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, co szokowało fanów skoków narciarskich. Jakie relacje łączyły Michała Wiśniewskiego, kontrowersyjnego wokalistę Ich Troje z ówczesnym teściem? Szczere słowa piosenkarza nie pozostawiają wątpliwości...

Michał Wiśniewski związał się z córką prezesa PZN

O Apoloniuszu Tajnerze przed laty było głośno głównie za sprawą sukcesów Adama Małysza. Skoczek narciarski pod opieką byłego już prezesa PZN osiągał największe sukcesy w swojej karierze, zdobywał Kryształowe Kule czy odniósł zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni, a niedawno wybitny sportowiec zajął miejsce mężczyzny na stanowisku prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. O córce Apoloniusza Tajnera, Dominice Tajner, także zaczęło robić się głośno, a wszystko za sprawą... jej związku z Michałem Wiśniewskim, barwnym i popularnym liderem zespołu Ich Troje.

Czytaj też: Jan Englert i Beata Ścibakówna spędzają wakacje oddzielnie? „Proszę nie szukać żadnej sensacji”

Apoloniusz Tajner, Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem, 1.09.2021
Fot. Pawel Murzyn/East News

Apoloniusz Tajner, Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem, 1.09.2021

Michał Wiśniewski o relacji z Apoloniuszem Tajnerem

Wokalista i córka byłego prezesa PZN wzięli ślub w 2012 roku. Już wtedy Michał Wiśniewski miał za sobą kilka głośnych rozstań, jednak ojciec jego ukochanej przyjął go bardzo dobrze. „Pamiętam, jak mnie przyjął Apoloniusz Tajner - mimo że moje życie nie było tajemnicą - on przyjął mnie, jak czystą kartę”, zwierzył się artysta w rozmowie z Super Expressem. Zachowanie mężczyzny było dla niego wielką inspiracją i przykładem do naśladowania, również w kontekście postępowania z własnymi dziećmi. „Z tego płynie nauka, wiem, że muszę im dać kredyt zaufania”, tłumaczył lider Ich Troje.

Michał Wiśniewski zdaje sobie jednak sprawę, że w kwestii dzieci nie zawsze będzie łatwo stosować się do tych zasad. „Choć wiem też, że zawsze będą to moje córeczki i krzywdy im nie dam zrobić. Kagańca im jednak nie założę, bo mądrości wszyscy uczymy się na własnych błędach. Aby oczywiście były one jak najmniejsze i najmniej bolesne”, mówił dalej w rozmowie z Super Expressem. Ostatecznie związek piosenkarza i Dominiki Tajner nie przetrwał i para rozstała się w 2019 roku. Obecnie kobieta związana jest z Mariuszem Wachem, a Michał Wiśniewski poślubił Polę, z którą doczekał się piątej pociechy, synka Falco.  

Zobacz także: Syn Krzysztofa Ibisza i Anny Nowak-Ibisz uległ wypadkowi. Jak czuje się Vincent?

Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski w sesji dla magazynu VIVA!, 2013 rok

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.