Patryk Vega
Fot. Aldona Karczmarczyk/ Van Dorsen Artists
O TYM SIĘ MÓWI

Patryk Vega pokazuje kolejne zdjęcie z planu Polityki! Ta charakteryzacja robi wrażenie...

„Dobra zmiana!”, komentuje reżyser

Redakcja VIVA! 31 lipca 2019 08:52
Patryk Vega
Fot. Aldona Karczmarczyk/ Van Dorsen Artists

Nowy film Patryka Vegi już niedługo ma mieć swoją premierę, przynajmniej zgodnie z zapowiedzią reżysera. Nie jest tajemnicą, że Polityka budzi skrajne emocje, a twórca otwarcie mówi o przeszkodach, jakie spotyka w Polsce. Jednocześnie Patryk Vega wciąż publikuje nowe fragmenty filmu i zdjęcia z planu, zaspokajając niecierpliwych przyszłych widzów.

Ewa Kasprzyk i Andrzej Grabowski na planie filmu Polityka

Już wiemy, kto zagra główne role w filmie Polityka – z opublikowanych fragmentów wynika, że na ekranie pojawią się Iwona Bielska, Zbigniew Zamachowski, Janusz Chabior, Antoniego Królikowski i Marcin Bosak. A także Ewa Kasprzyk, wcielająca się w postać zainspirowaną Beatą Szydło, oraz Andrzej Grabowski, jako Jarosław Kaczyński. Nowe zdjęcie tej dwójki wywołało spore poruszenie w sieci.

„Dobra zmiana!”, podpisał je reżyser.

Ewa Kasprzyk jest praktycznie nie do rozpoznania! Jak i Andrzej Grabowski, który już napotkał nieprzyjemności, wynikające z przyjęcia kontrowersyjnej roli. Aktor wyznał, że jeden z jego występów został odwołany przez „kilku ważnych dla organizatorów ludzi”.

Nowy film Patryka Vegi zaniepokoił środowiska polityczne. Bartłomiej Misiewicz już wystosował pozew i domaga się miliona złotych odszkodowania za sceny, które pojawią się w Polityce. „Chodzi m.in. o obyczajowe sceny z filmu, wręczanie łapówek, czy wciąganie narkotyków”, wyjaśniał mecenas Kruger, reprezentujący byłego rzecznika MON.

„Wszyscy bardzo pilnowaliśmy tego scenariusza, do tego stopnia, że poszczególne osoby dostawały tylko fragmenty tekstu i podpisywały stosowne dokumenty prawne, które obligowały ich do nieujawniania treści”, mówił reżyser w rozmowie z portalem Onet, opowiadając o tym, że scenariusz Polityki wykradziono. „Komunikowano mi wprost, że ten film uderzy w określone frakcje polityczne i może mieć wpływ na wynik wyborów, dlatego namawiano mnie do przesunięcia premiery na po wyborach i składano różne intratne propozycje”, dodał.

Obecnie film montowany jest w Japonii. Patryk Vega potwierdził, że premiera Polityki zaplanowana jest na 6. września tego roku. Jeśli nie trafi do kin w Polsce, pojawi się na chińskich serwerach. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)

Patryk Vega
Fot. Aldona Karczmarczyk/ Van Dorsen Artists

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.