Andrzej Grabowski, VIVA! nr 12, czerwiec 2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
z życia gwiazd

Andrzej Grabowski z partnerką na salonach. To rzadki widok, ale takiej okazji przegapić nie mogli!

Chodzi o córkę aktora z pierwszego małżeństwa

Marcjanna Maryszewska 11 kwietnia 2024 10:05
Andrzej Grabowski, VIVA! nr 12, czerwiec 2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Andrzej Grabowski pojawił się ostatnio w Teatrze Komedia, aby wspierać swoją córkę na premierze spektaklu "NajDroższy". Towarzyszyła mu życiowa partnerka. Aktor, który słynie ze swojej powściągliwości w kwestiach życia prywatnego, rzadko kiedy pokazuje się ze swoją miłością publicznie.

Andrzej Grabowski w towarzystwie partnerki. Taki widok to rzadkość

Nie jest tajemnicą, że Andrzej Grabowski od jakiegoś czasu spotyka się z dwa lata młodszą Aldoną Grochal, która podobnie jak on, pała się aktorstwem. Poznali się wiele lat temu w Teatrze Starym w Krakowie, jednak kobieta była wówczas w związku ze Zbigniewem Rucińskim. W 2018 r. mężczyzna zmarł, a dwa lata później media obiegła wieść o związku Aldony i Andrzeja. Para za wszelką cenę unika medialnego szumu, dlatego też nie wypowiada się na temat swojej relacji. Ostatnio jednak aktorka pojawiła się u boku partnera, aby wspierać jego córkę z pierwszego małżeństwa.

8 kwietnia br. w Teatrze Komedia odbyła się premiera spektaklu "NajDroższy", reżyserskiego debiutu Agaty Wróblewskiej. Jedną z aktorek występujących na scenie była właśnie Zuzanna Grabowska. Na zdjęciach reporterów uwieczniono moment rozmowy całej trójki. Widać, że Zuzannę i nową partnerkę jej ojca łączy serdeczna relacja, co potwierdza przyjaciel z otoczenia rodziny.

CZYTAJ TAKŻE: Wspiera go na każdym kroku, nie ukrywała łez. Katarzyna Skrzynecka skomentowała sukces męża

"Partnerce Andrzeja Grabowskiego nie zależy, by brylować z nim na tzw. ściankach. Chociaż wspierała go za kulisami, nie chciała z nim pozować do zdjęć. Razem pojawili się też na bankiecie, ale wybrali miejsce w kącie restauracji, z daleka od tłumów, tak, żeby nie rzucali się w oczy. Wszystko wskazuje też na to, że Aldona ma świetny kontakt z córkami Grabowskiego. Po premierze przywitała się z córką Andrzeja, Zuzanną i pogratulowała jej występu. Widać, że mają bardzo dobre relacje" — powiedział serwisowi ShowNews.

Zuzanna Grabowska i Andrzej Grabowski z partnerką Aldoną Grochal, 8.04.2024 r.

Fot. Radosław NAWROCKI / Forum

Fot. Radosław NAWROCKI / Forum

Andrzej Grabowski ma za sobą dwa rozwody

Wszystko wskazuje na to, że w życiu 72-letniego Andrzeja Grabowskiego w końcu nastał spokój. Aktor miał dwie żony. Z pierwszą z nich — aktorką Anną Tomaszewską — stanął na ślubnym kobiercu w 1982 r. Doczekali się dwóch córek, lecz po ponad dwóch dekadach spędzonych razem małżeństwo dobiegło końca.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Sandra Kubicka i Baron pobrali się w tajemnicy przed wszystkimi! Ujawniamy sekrety uroczystości

W 2008 r. doszło do rozwodu, a już w czerwcu 2009 r. Grabowski wziął kolejny ślub. Wybranką artysty została wówczas charakteryzatorka Anita Kruszewska. Pomimo sporej różnicy wieku łączyło ich uczucie wielkie i silne... Lecz nawet wielka miłość nie pomogła przetrwać im burzy, która nastała kilka lat później. Rozwiedli się w atmosferze skandalu i wzajemnych oskarżeń. Kobieta utrzymywała, iż były partner zawiódł ją w trudnym okresie choroby i nie otrzymywała od niego wystarczającego wparcia.  

Andrzej Grabowski z partnerką Aldoną Grochal, 8.04.2024 r.

Fot. Radosław NAWROCKI / Forum

Andrzej Grabowski, Anna Tomaszewska, ogród ich domu w na Woli Justowskiej w Krakowie, 13.09.1998 r.

Andrzej Grabowski, Anna Tomaszewska, ogród ich domu w na Woli Justowskiej w Krakowie, 13.09.1998 rok
Fot. Mariusz Makowski / Forum

Andrzej Grabowski, Anita Kruszewska, Gala Srebrne Jabłka. 3.02.2012 Warszawa

Andrzej Grabowski, Anita Kruszewska, Gala Srebrne Jabłka. 3.02.2012 Warszawa
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.