Patryk Vega
Fot. Aldona Karczmarczyk/ Van Dorsen Artists
O TYM SIĘ MÓWI

Premiera filmu Polityka nie dojdzie do skutku? Oto wszystko, co wiemy o filmie Patryka Vegi!

Reżyser ostro komentuje pozew Bartłomieja Misiewicza!

Redakcja VIVA! 24 lipca 2019 16:56
Patryk Vega
Fot. Aldona Karczmarczyk/ Van Dorsen Artists

Nowy film Patryka Vegi wciąż budzi skrajne emocje. Dowiedzieliśmy się już, kto wcieli się w role postaci, zainspirowanych najważniejszymi politykami w Polsce, ale zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy rządu nie są pewni, czego jeszcze mogą się spodziewać. Reżyser Polityki podkreśla, że nie dopuści do zablokowania premiery przez partię rządzącą i w ostrych słowach komentuje pozew Bartłomieja Misiewicza.

Patryk Vega odpowiada na pozew Misiewicza

Przypomnijmy, że Bartłomiej Misiewicz postanowił pozwać Patryka Vegę i domaga się miliona złotych odszkodowania. „Chodzi m.in. o obyczajowe sceny z filmu, wręczanie łapówek, czy wciąganie narkotyków”, wyjaśniał mecenas Kruger, reprezentujący byłego rzecznika MON.

„Nie czuję się zaniepokojony”, stwierdził Patryk Vega na antenie Polsat News i dodał, że „ma zegarek, który jest dwa razy więcej wart, niż jego [Misiewicza – przyp. red.] pozew”.

„Zadaję sobie pytanie, dlaczego Misiewicz nie pozwał np. Polsatu, w którym był emitowany program, gdzie był pokazany stosunek seksualny Misiewicza z przełożonym”, kontynuował rozważania reżyser Polityki. Podczas rozmowy z Bogdanem Rymanowskim dodał, że były rzecznik MON nie pozwał żadnych mediów, które „publikowały informacje na temat każdej sceny, którą zamieściłem w internecie”.

„To nie są rzeczy wzięte z kosmosu. Ja posiadam dokumenty i odniesienia do każdej z tych scen”, ujawnił Vega w Polsat News. Stwierdził też, że w pozwie Misiewicza „jest wiele skandalicznych elementów”. „On jest niedopracowany. Nie mam się czego bać”, zapewnia reżyser.

Patryk Vega potwierdził, że „w sytuacji skrajnej ludzie zobaczą film w internecie”, tak jak zapowiadał to wcześniej. Premiera filmu Polityka zaplanowana jest na 6. września. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)

Patryk Vega
Fot. Aldona Karczmarczyk/ Van Dorsen Artists

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.