Patryk Vega
Fot. Aldona Karczmarczyk/ Van Dorsen Artists
O TYM SIĘ MÓWI

Premiera filmu Polityka nie dojdzie do skutku? Oto wszystko, co wiemy o filmie Patryka Vegi!

Reżyser ostro komentuje pozew Bartłomieja Misiewicza!

Redakcja VIVA! 24 lipca 2019 16:56
Patryk Vega
Fot. Aldona Karczmarczyk/ Van Dorsen Artists

Nowy film Patryka Vegi wciąż budzi skrajne emocje. Dowiedzieliśmy się już, kto wcieli się w role postaci, zainspirowanych najważniejszymi politykami w Polsce, ale zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy rządu nie są pewni, czego jeszcze mogą się spodziewać. Reżyser Polityki podkreśla, że nie dopuści do zablokowania premiery przez partię rządzącą i w ostrych słowach komentuje pozew Bartłomieja Misiewicza.

Patryk Vega odpowiada na pozew Misiewicza

Przypomnijmy, że Bartłomiej Misiewicz postanowił pozwać Patryka Vegę i domaga się miliona złotych odszkodowania. „Chodzi m.in. o obyczajowe sceny z filmu, wręczanie łapówek, czy wciąganie narkotyków”, wyjaśniał mecenas Kruger, reprezentujący byłego rzecznika MON.

„Nie czuję się zaniepokojony”, stwierdził Patryk Vega na antenie Polsat News i dodał, że „ma zegarek, który jest dwa razy więcej wart, niż jego [Misiewicza – przyp. red.] pozew”.

„Zadaję sobie pytanie, dlaczego Misiewicz nie pozwał np. Polsatu, w którym był emitowany program, gdzie był pokazany stosunek seksualny Misiewicza z przełożonym”, kontynuował rozważania reżyser Polityki. Podczas rozmowy z Bogdanem Rymanowskim dodał, że były rzecznik MON nie pozwał żadnych mediów, które „publikowały informacje na temat każdej sceny, którą zamieściłem w internecie”.

„To nie są rzeczy wzięte z kosmosu. Ja posiadam dokumenty i odniesienia do każdej z tych scen”, ujawnił Vega w Polsat News. Stwierdził też, że w pozwie Misiewicza „jest wiele skandalicznych elementów”. „On jest niedopracowany. Nie mam się czego bać”, zapewnia reżyser.

Patryk Vega potwierdził, że „w sytuacji skrajnej ludzie zobaczą film w internecie”, tak jak zapowiadał to wcześniej. Premiera filmu Polityka zaplanowana jest na 6. września. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)

Patryk Vega
Fot. Aldona Karczmarczyk/ Van Dorsen Artists

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.