Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Instagram @agakaczor
O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Farna eksponuje ciążowe krągłości w stroju kąpielowym: „Kiedy masz być elegancka...”

Piosenkarka po raz kolejny pokazała, że ma do siebie dystans

Damian Brillowski 7 stycznia 2022 14:00
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Instagram @agakaczor

Ewa Farna niedawno obwieściła światu, że spodziewa się kolejnego dziecka. Wraz z mężem Martinem Chabotem wychowują syna Artura. Małżeństwo tworzy niezwykle szczęśliwy związek i już nie może doczekać się przyjścia na świat drugiej pociechy. Ostatnio ciężarna piosenkarka wzięła udział w sesji zdjęciowej a efektami zza kulis podzieliła się z fanami. Na jednym ze zdjęć widać artystkę w opiętym stroju kąpielowym. Fani byli zachwyceni. 

Ewa Farna oczekuje na przyjście drugiego dziecka

Ewa Farna od 2017 roku jest żoną muzyka Martina Chobota. Para poznała dzięki wspólnej grze w zespole, w którym Ewa była wokalistką, Martin był gitarzystą. Artystka słynie z tego, że rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Chyba, że wydarzy się coś istotnego, to wtedy osobiście o tym informuje swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tak było, w przypadku wzięcia ślubu czy narodzin pierwszego dziecka. Podobnie było z ogłoszeniem radosnej nowiny związanej z przyjściem na świat drugiej pociechy.

Przy okazji promocji swojej nowej płyty „Umami” piosenkarka poinformowała swoich fanów, że wraz z mężem Martinem Chobotem, spodziewają  się drugiego dziecka. „Jak obiecałam- tu tracklista i tył płyty UMAMI📀 Jedno “dziecko” w postaci płyty lada moment a drugie nie wiem jeszcze jak będzie brzmiało, ale na bank będzie sprawa mocno sercowa🤰🏽🤰🏽😁😁👼👼❤️❤️ #umami #umamy”, napisała wokalistka na Instagramie.

Czytaj także: „Mam świetnego faceta, który nie boi się być z silną kobietą”. Historia miłości Ewy Farnej i Martina Chobota

Ewa Farna zachwyca w ciąży 

Ewa Farna w ciąży nie zwalnia tempa. Miesiąc temu była muzyczną gwiazdą czeskiego Idola oraz uświetniła swoją osobą uroczysty koncert z okazji 25-lecia Fundacji Polsat. Na obu wydarzeniach prezentowała się zjawiskowo. Widać, że gwiazda w ciąży rozkwita, gdyż uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Ostatnio udostępniła za pośrednictwem Instagrama post, na którym pokazuje swoje ciążowe krągłości. Wokalistka znajdowała się akurat na planie zdjęciowym w Warszawie. 28-latka miała ubrane elegancki, pomarańczowy garnitur, który skrywał pewien sekret. 

„Kiedy masz być elegancka, ale pod marynarą masz ciążowy strój kąpielowy i rozpięte gacie”, żartowała wokalistka.

Fani w sekcji komentarzy docenili poczucie humoru młodej mamy, jednocześnie przyznali, że w ciąży prezentuje się niezwykle pięknie i promiennie. 

„Wspaniale”, „Kocham Cię za twoją autentyczność”, „I jest pięknie”, „Skąd ja to znam. „Ciężarówką” być”, „Love it. Ewa, jesteś wspaniała”, „Jakie to znajome. Między nami „ciężarówkami”, „Uwielbiam twój dystans”, „Ale pięknie wyglądasz w tej ciąży. Pomimo rozpiętych gaci - elegancko!”, pisali zachwyceni fani.

Zobacz, jak ciężarna Ewa Farna prezentuje się na najnowszym zdjęciu.  

Czytaj także: Ewa Farna pokazała urocze zdjęcie z synkiem. Fani nie kryją zachwytu: „Jak tata!”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.