Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z życia gwiazd

Ewa Farna podkreśliła ciążowe krągłości na koncercie. Piosenkarka spodziewa się drugiego dziecka

Zdjęcia pokazała na swoim Instagramie

Marta Nawacka 28 listopada 2021 16:05
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Pomimo swojego błogosławionego stanu Ewa Farna nie rezygnuje z koncertowania. Piosenkarka w 2017 roku poślubiła swojego partnera, Martina Chobota, a w 2019 roku para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, syna Artura. Niedawno na swoim koncie na Instagramie wokalistka poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka. Teraz pokazała zdjęcia z ostatniego koncertu, na których widać jej ciążowe krągłości.

Ewa Farna spodziewa się drugiego dziecka

Niedawno na instagramowym profilu piosenkarki pojawiło się zdjęcie promujące jej nadchodzącą nową płytę. Ewa Farna przy okazji poinformowała swoich fanów o tym, że wraz z mężem, Martinem Chobotem, spodziewa się drugiego dziecka. Para w 2017 roku wzięła ślub po kilku latach związku, a w 2019 roku urodziło się ich pierwsze dziecko, synek Artur. „Jak obiecałam- tu tracklista i tył płyty UMAMI. Jedno “dziecko” w postaci płyty lada moment a drugie nie wiem jeszcze jak będzie brzmiało, ale na bank będzie sprawa mocno sercowa”, napisała wtedy pod fotografią, na której poza okładką płyty było widać ciążowy brzuszek piosenkarki.

Czytaj też: „Mam świetnego faceta, który nie boi się być z silną kobietą”. Historia miłości Ewy Farnej i Martina Chobota

Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ewa Farna w sesji dla magazynu VIVA!, październik, 2018 rok

Ewa Farna o zmianie sylwetki z powodu ciąży

Ewa Farna od jakiegoś czasu walczy z body shamingiem i krytykowaniem kobiecego ciała. Sama kilka lat temu mierzyła się z hejtem, kiedy wchodziła w okres dorastania i jej sylwetka zaczęła się zmieniać oraz nabierać bardziej kobiecych kształtów. „Ten świat jest tak skonstruowany, żeby nas w tym kierunku perfekcji pchał. To też nie jest kwestia tego, że nie chcę się podobać. Każda kobieta, każdy człowiek chce być akceptowany, przyjęty przez społeczeństwo. Ja też tak oczywiście mam. Natomiast chodzi o to, żeby nie wyśmiewać ludzi za to, na co nie mają wpływu. Nie znamy historii, która się kryje za tym wszystkim. Wyśmiewanie kogoś, że ma odstające uszy, krzywy nos, czy nogi w kształcie O, czy dany typ sylwetki nie jest ok. Tego nie można robić”, wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Piosenkarka przyznała, że dzięki ciąży odkryła, jak niesamowite jest kobiece ciało w momencie oczekiwania dziecka. „Ta ciąża była dla mnie dużą inspiracją. Żyłam w tym, że od 17 roku moje ciało zaczęło się zmieniać – z dziewczynki zaczęłam stawać się kobietą. Przestałam być dziewczyneczką, pojawiały się kształty. Media zaczęły się rozpisywać, moje hormony też szalały. W takiej sytuacji było to trudne, aby zachować poczucie własnej wartości. Na szczęście jestem z domu, w którym mocno mi to wpojono, więc nie miałam z tym problemu. Takie odczuwanie tego, że moje ciało jest zdrowe i niesamowite, to poczułam przy pierwszej ciąży. Nosiłam życie pod swoim sercem, to jest dla mnie coś niesamowitego. Starłam się to też opisać w swojej piosence”, dodała Ewa Farna w tej samej rozmowie. Wokalistka nie zawiesiła swojej kariery na okres ciąży, cały czas pracuje nad nową płytą i koncertuje. Ostatnio pokazała na swoim Instagramie piękne zdjęcia ze swojego występu w Czechach, na których z dumą prezentuje ciążowy brzuszek.  

Zobacz także: Ewa Farna jest w drugiej ciąży! Artystka potwierdziła radosną nowinę

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.