Ewa Farna, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Farna pokazała się bez makijażu. Ciąża zdecydowanie jej służy!

I brzuszek coraz większy... Znamy termin porodu

Rafał Kowalski 27 kwietnia 2019 15:59
Ewa Farna, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Ewa Farna i jej ukochany Martin Chobot znają się od jedenastu lat, a półtora roku temu wzięli ślub. Kolejna rewolucja czeka ich już za kilka miesięcy. Właśnie wtedy piosenkarka zostanie po raz pierwszy mamą, a jej mąż tatą. Wiemy, kiedy odbędzie się poród. Nie możemy też przestać się zachwycać urodą Ewy, która świetnie znosi ciążę.

Brzuszek ciążowy Ewy Farnej. Termin porodu

Kilka tygodni temu wokalistka wyjawiła, że spodziewa się syna. „Ważne i przede wszystkim- prawdziwe informacje powiem Wam zawsze tutaj, sama od siebie. Myślę, że już nieraz Was o tym przekonałam. Aby wyprzedzić przynajmniej jedna falę spekulacji… spodziewam się syna. (oczywiście o ile nie siedzi tam cala mama – babka z jajami i bawi się pępowiną)”, napisała na swoim Facebooku, który prowadzi samodzielnie.

Dziś wiemy już też, na kiedy lekarze wyznaczyli gwieździe termin porodu. Ewa Farna urodzi pod koniec maja lub na początku czerwca. Skąd ten wniosek? W internecie ukazała się właśnie rozpiska letnich i jesiennych koncertów 25-latki. Ewa ostatni występ przed zaplanowaną przerwą da 20 maja, a pierwszy po długim urlopie w październiku. Wielbiciele artystki nie spędzą więc z nią koncertowego lata, ale za to Ewa będzie sprawdzać się w roli mamy.

Na razie jednak wciąż koncertuje – jak choćby wczoraj. Piosenkarka na scenie tańczyła i poruszała się równie energetycznie co przed ciążą. A brzuszek coraz większy. Dziś pokazała się też na InstaStories bez makijażu. Fani od razu zaczęli pisać w komentarzach, że błogosławiony stan jej służy.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Ewy Farnej. 

Ewa Farna w ciąży
Fot. Instagram

Ewa Farna w ciąży
Fot. Instagram

Koncerty Ewy Farnej - lato 2019
Fot. Facebook Oficjalnego Fanclubu Ewy Farnej

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.