Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Instagram @agakaczor
Z OSTATNIEJ CHWILI

Ewa Farna urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Zobacz pierwsze zdjęcie gwiazdy z maleństwem

Konrad Szczęsny 6 czerwca 2019 15:01
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Instagram @agakaczor

Ewa Farna została po raz pierwszy mamą! Artystka kilka dni temu urodziła dziecko, zaś informację potwierdziła, publikując urocze zdjęcie z maleństwem na swoich profilach w mediach społecznościowych. Przy okazji zdradziła, jakie wraz z mężem, Martinem Chobotem, wybrali imię dla malca.

Ewa Farna urodziła. Płeć i imię dziecka gwiazdy

Fakt, że jej pierwsze dziecko przyszło na świat, Ewa Farna ukrywała przez kilka dni, co potwierdziła w podpisie pod zdjęciem. Płeć dziecka artystka zdradziła już wcześniej, stąd wiadomo było, że wraz z mężem oczekują przyjścia na świat synka. Teraz poznaliśmy jego imię. Artystka i jej ukochany wybrali dla maleństwa imię Artur. Jednocześnie poprosiła media, by w tym szczególnym czasie uszanowały jej prywatność i pozwoliły na spokojne spędzanie czasu z nowo narodzonym dzieckiem. Zapewniła, że oboje czują się bardzo dobrze.

„Artuś <3 Pare dni temu stalam sie mama. Poprosze o respektowanie naszej prywatnosci i spokoju, ktory teraz potrzebuje kazda mama. Jestesmy zdrowi i szczesliwi.
#mama #artur #babyboy”, napisała podekscytowana wokalistka w mediach społecznościowych.

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Ciąża Ewy Farnej

O tym, że wraz z mężem oczekuje przyjścia na świat dziecka, Ewa Farna poinformowała media i fanów pod koniec lutego, publikując w mediach społecznościowych uroczy filmik do piosenki, którą stworzyła z Martinem Chobotem. Na jednym z ostatnich użytych w teledysku zdjęć pozowała ona z widocznymi krągłościami, stąd było wiadomo, że maleństwo przyjdzie na świat za kilka tygodni. Tak też się stało, pierwsza latorośl piosenkarki i jej ukochanego urodziła się prawdopodobnie jeszcze w maju. Para słynie z tego, że stara się chronić swoją prywatność, dlatego nie dziwi fakt, że Ewa Farna poinformowała o przyjściu na świat dziecka dopiero kilka dni po jego narodzinach  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!