Viki Gabor
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

To ona będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2019! 

Kim jest Viki Gabor?

Olga Figaszewska 29 września 2019 16:45
Viki Gabor
Fot. Instagram

To już pewne! Wiemy, kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach. Czwarty odcinek Szansy na sukces wygrała Wiktoria Gabor. Kim jest zwyciężczyni?

Wiktoria Gabor na Eurowizji Junior 2019

Nikola Fiedor, Viki Gabor i Gabriela Katzer walczyły o zwycięstwo w czwartym odcinku Szansy na sukces. W pierwszej części młode wokalistki zaśpiewały w duecie z gwiazdami, a następnie miały za zadanie wykonać utwory przygotowane przez stację TVP na Konkurs Piosenki Eurowizji Junior. Jurorzy i widzowie nagrodzili zwycięstwem Wiktorię Gabor!

Kim jest Wiktoria Gabor? 

Viki Gabor ma 12 lat. Widzowie mogą kojarzyć ją z drugiej edycji The Voice Kids. Chociaż nie udało jej się sięgnąć po główną nagrodę, to wciąż walczy o swoje marzenia. Wydała swój przebój Time, który zebrał już na YouTubie 2,5 miliona wyświetleń! A teraz będzie reprezentować Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizja Junior 2019! 

Trzymamy kciuki!  

TAGI #Eurowizja

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!