Zobaczcie jego urocze zdjęcia z bliźniętami!

Weronika Kostyra 2 maja 2018 15:30

Informacja o tym, że Enrique Iglesias i Anna Kournikova zostali rodzicami, była kilka miesięcy temu prawdziwym zaskoczeniem. Para jest razem od ponad 17 lat i bardzo dba o prywatność. Informację o ciąży ukrywali do ostatniej chwili i dowiedzieliśmy się o niej dopiero, kiedy bliźnięta Lucy i Nicolas byli już na świecie.

Enrique Iglesias oszalał na punkcie bliźniąt

Niemowlęta mają już 4,5 miesiąca, ale do tej pory widzieliśmy ich zdjęcia dopiero kilka razy. Młodzi rodzice oszaleli na punkcie swoich pociech i nie mogą powstrzymać się, żeby od czasu do czasu opublikować urocze fotografie. Poza tym nigdzie nie opowiedzieli o narodzinach swoich dzieci i nie odnieśli się do plotek, że rzekomo urodziła je surogatka. Swoje  życie prywatne trzyma z dala od mediów i jak widać ta recepta na udany związek w ich przypadku w pełni się sprawdza. Widać, że są bardzo szczęśliwą rodziną!

Para poznała się na planie teledysku Enrique Iglesiasa Escape. Anna wcieliła się w nim w jego ukochaną. Tenisistkę i muzyka połączyło wówczas uczucie, które trwa do dziś. 

 

can't get enough of my sunshine

Post udostępniony przez Enrique Iglesias (@enriqueiglesias)

 

1/4
Enrique Iglesias z dziećmi
Copyright @Instagram @enriqueiglesias
1/4

Lucy i Nicolas mają już 4,5 miesiąca, ale do tej pory widzieliśmy ich zdjęcia dopiero kilka razy.

2/4
Enrique Iglesias z dzieckiem
Copyright @Instagram @enriqueiglesias
2/4

Młodzi rodzice oszaleli na punkcie swoich pociech.

3/4
Anna Kournikova z dzieckiem, Enrique Iglesias
Copyright @Instagram @annakournikova
3/4

Anna Kournikova z dzieckiem.

4/4
Enrique Iglesias z dzieckiem
Copyright @Instagram @enriqueiglesias
4/4

Enrique Iglesias z dzieckiem.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.