Zobaczcie jego urocze zdjęcia z bliźniętami!

Weronika Kostyra 2 maja 2018 15:30

Informacja o tym, że Enrique Iglesias i Anna Kournikova zostali rodzicami, była kilka miesięcy temu prawdziwym zaskoczeniem. Para jest razem od ponad 17 lat i bardzo dba o prywatność. Informację o ciąży ukrywali do ostatniej chwili i dowiedzieliśmy się o niej dopiero, kiedy bliźnięta Lucy i Nicolas byli już na świecie.

Enrique Iglesias oszalał na punkcie bliźniąt

Niemowlęta mają już 4,5 miesiąca, ale do tej pory widzieliśmy ich zdjęcia dopiero kilka razy. Młodzi rodzice oszaleli na punkcie swoich pociech i nie mogą powstrzymać się, żeby od czasu do czasu opublikować urocze fotografie. Poza tym nigdzie nie opowiedzieli o narodzinach swoich dzieci i nie odnieśli się do plotek, że rzekomo urodziła je surogatka. Swoje  życie prywatne trzyma z dala od mediów i jak widać ta recepta na udany związek w ich przypadku w pełni się sprawdza. Widać, że są bardzo szczęśliwą rodziną!

Para poznała się na planie teledysku Enrique Iglesiasa Escape. Anna wcieliła się w nim w jego ukochaną. Tenisistkę i muzyka połączyło wówczas uczucie, które trwa do dziś. 

 

can't get enough of my sunshine

Post udostępniony przez Enrique Iglesias (@enriqueiglesias)

 

1/4
Enrique Iglesias z dziećmi
Copyright @Instagram @enriqueiglesias
1/4

Lucy i Nicolas mają już 4,5 miesiąca, ale do tej pory widzieliśmy ich zdjęcia dopiero kilka razy.

2/4
Enrique Iglesias z dzieckiem
Copyright @Instagram @enriqueiglesias
2/4

Młodzi rodzice oszaleli na punkcie swoich pociech.

3/4
Anna Kournikova z dzieckiem, Enrique Iglesias
Copyright @Instagram @annakournikova
3/4

Anna Kournikova z dzieckiem.

4/4
Enrique Iglesias z dzieckiem
Copyright @Instagram @enriqueiglesias
4/4

Enrique Iglesias z dzieckiem.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.