Enrique Iglesias
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Enrique Iglesias stracił bliską osobę. Kilka dni wcześniej wykryto u niej koronawirusa... 

„Ta sytuacja dotknęła wielu ludzi, w tym moją rodzinę”

Olga Figaszewska 26 marca 2020 13:51
Enrique Iglesias
Fot. East News

Statystyki są zatrważające. Na świecie u prawie 500 tysięcy osób wykryto zakażenie koronawirusem, zmarło ponad 22 tysięcy pacjentów. Choroba może dotknąć każdego z nas. Coraz więcej mówi się o znanych postaciach show-biznesu, u których zdiagnozowano COVID-19. Niestety niektóre z historii kończą się tragicznie. Rodzina Enrique Iglesiasa niedawno pożegnała członka swojej rodziny. Kilka dni wcześniej wykryto u niego koronawirusa.

Śmierć w rodzinie Enrique Iglesiasa

Nie żyje Carlos Falco, ojczym Enrique Iglesiasa. Isabel Preysler, matka wokalisty po rozwodzie z Julio Iglesiasem związała się z arystokratą, hiszpańskim markizem de Grinon. Carlos Falco był biznesmenem. Zajmował się przemysłem winiarskim. Przyjaźnił się także z królem Juanem Carlosem. 

Związek Isabel i Falco przetrwał zalewie pięć lat. Para wspólnie doczekała się córki, Tamary. Byli małżonkowie pozostali jednak w bardzo dobrych relacjach ze względu na swoją pociechę. 

Carlos Falco 16 marca trafił do szpitala Fundación Jiménez Díaz w Madrycie ze stwierdzonym zakażeniem wirusem Covid-19. Po kilku dniach zmarł. Miał 83 lata. 

Enrique Iglesias w poruszający sposób pożegnał ojczyma na Instagramie. Pokazał archiwalną fotografię, na której widzimy  Isabel Preysler i Carlosa Falco. Wokalista zaapelował do fanów, by pozostali w domach. 

„Przeżywamy trudne czasy i ta sytuacja dotknęła wielu ludzi, w tym moją rodzinę. Zostańmy w domach i dbajmy o siebie i naszych bliskich. Wysyłam dużo miłości i siły”, napisał Enrique Iglesias. 

W mediach społecznościowych pojawił się także chwytający za serce wpis córki markiza - Tamary. ,,To zdjęcie opisuje moje relacje z tatą. Tato, nie masz Instagrama, ale jak zawsze dowiadujesz się wszystkiego, co robię, więc wiesz, że cię kocham i jesteś najlepszym ojcem. Kocham cię, Tamaruni", napisała.  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.