Enrique Iglesias
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Enrique Iglesias stracił bliską osobę. Kilka dni wcześniej wykryto u niej koronawirusa... 

„Ta sytuacja dotknęła wielu ludzi, w tym moją rodzinę”

Olga Figaszewska 26 marca 2020 13:51
Enrique Iglesias
Fot. East News

Statystyki są zatrważające. Na świecie u prawie 500 tysięcy osób wykryto zakażenie koronawirusem, zmarło ponad 22 tysięcy pacjentów. Choroba może dotknąć każdego z nas. Coraz więcej mówi się o znanych postaciach show-biznesu, u których zdiagnozowano COVID-19. Niestety niektóre z historii kończą się tragicznie. Rodzina Enrique Iglesiasa niedawno pożegnała członka swojej rodziny. Kilka dni wcześniej wykryto u niego koronawirusa.

Śmierć w rodzinie Enrique Iglesiasa

Nie żyje Carlos Falco, ojczym Enrique Iglesiasa. Isabel Preysler, matka wokalisty po rozwodzie z Julio Iglesiasem związała się z arystokratą, hiszpańskim markizem de Grinon. Carlos Falco był biznesmenem. Zajmował się przemysłem winiarskim. Przyjaźnił się także z królem Juanem Carlosem. 

Związek Isabel i Falco przetrwał zalewie pięć lat. Para wspólnie doczekała się córki, Tamary. Byli małżonkowie pozostali jednak w bardzo dobrych relacjach ze względu na swoją pociechę. 

Carlos Falco 16 marca trafił do szpitala Fundación Jiménez Díaz w Madrycie ze stwierdzonym zakażeniem wirusem Covid-19. Po kilku dniach zmarł. Miał 83 lata. 

Enrique Iglesias w poruszający sposób pożegnał ojczyma na Instagramie. Pokazał archiwalną fotografię, na której widzimy  Isabel Preysler i Carlosa Falco. Wokalista zaapelował do fanów, by pozostali w domach. 

„Przeżywamy trudne czasy i ta sytuacja dotknęła wielu ludzi, w tym moją rodzinę. Zostańmy w domach i dbajmy o siebie i naszych bliskich. Wysyłam dużo miłości i siły”, napisał Enrique Iglesias. 

W mediach społecznościowych pojawił się także chwytający za serce wpis córki markiza - Tamary. ,,To zdjęcie opisuje moje relacje z tatą. Tato, nie masz Instagrama, ale jak zawsze dowiadujesz się wszystkiego, co robię, więc wiesz, że cię kocham i jesteś najlepszym ojcem. Kocham cię, Tamaruni", napisała.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.