Edyta Pazura, Cezary Pazura, VIVA! 2009
Fot. Marek Straszewski
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Edyta Pazura zachwyca figurą po porodzie, a fani nie mogą wyjść z podziwu!

Świeżo upieczona mama pokazała zdjęcie w bikini!

Weronika Kostyra 9 lipca 2018 08:52
Edyta Pazura, Cezary Pazura, VIVA! 2009
Fot. Marek Straszewski

Zaledwie kilka tygodni temu Edyta Pazura urodziła trzecie dziecko. Mała Rita Pazura przyszła na świat dokładnie w Dzień Dziecka, czyli 1 czerwca. Żona Cezarego Pazury jest już doświadczoną mamą i ani na chwilę nie zwalnia tempa. Właśnie opublikowała zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak prezentuje się pięć tygodni po porodzie… w bikini! Fani nie mają wątpliwości, że jej figura robi oszałamiające wrażenie!

Edyta Pazura w bikini kilka tygodni po porodzie

Edyta Pazura błyskawicznie wraca do formy i już zachwyca figurą. Nie ma się czemu dziwić – przyjaźni się z Anną Lewandowską za jej przykładem regularnie ćwiczyła przez niemal całą ciążę. Internauci twierdzą nawet, że teraz uczeń przerósł mistrza, „Patrzę i nie mogę wyjść z podziwu! Taki brzuch miesiąc po porodzie I to po trzeciej ciąży? Kobieto zawstydziłaś chyba nawet Anię Lewandowską! petarda!”, napisała jedna z fanek. Pozostałe komentarze były utrzymane w podobnym tonie, fani po prostu nie mogą wyjść z podziwu!

„Nie każdemu jest dane tak pięknie wyglądać kilka tygodni po kolejnej ciąży”

„Jejku Jaka Piękna! Az trudno uwierzyć, że niedawno Urodziła Pani Dzieciątko”

„Wow taki brzuszek po 3 ciążach ( w tym jednej bardzo niedawnej) mega:)”

Internautki dopytują na czym polega jej sekret, ale wygląda na to, że zgrabna sylwetka Edyty Pazury nie jest rezultatem tajemniczej diety, a jedynie ciężkiej pracy i wytrwałości. 

Edyta Pazura, baby shower
Fot. Instagram @ed_pazura

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.