Anna Przybylska, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/VOYK
O TYM SIĘ MÓWI

Dzieci Ani Przybylskiej uczciły Dzień Babci. Aktorka byłaby z nich dumna...

Mama Ani Przybylskiej zachwycona wnukami!

Gabriela Czernecka 22 stycznia 2021 11:11
Anna Przybylska, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Dzieci Ani Przybylskiej urządziły prawdziwy Dzień Babci. Mama zmarłej aktorki, Krystyna Przybylska, nie kryła swojej radości. Nie ma wątpliwości, że gwiazda byłaby dumna ze swych pociech…

Dzieci Ani Przybylskiej zorganizowały Dzień Babci

Gdy Anna Przybylska zmarła sześć lat temu, świat jej mamy zawalił się. Krystyna Przybylska musiała stawić czoła ogromnej tragedii. „Oliwka, jak razem leżymy wieczorem w łóżku, potrafi się przytulić i powiedzieć: „Babciu, ja ciebie tak kocham, tak pachniesz moją mamą”. To ja jej mówię: „Wiem, dziecko. Ty pachniesz moją córką”. I tak sobie leżymy. I ja naprawdę czuję, jakbym Anię obejmowała”, mówiła Krystyna Przybylska w jednym z wywiadów.

Wsparcie starszej córki Agnieszki okazało się być niezastąpione. Wspaniałą postawą wykazał się  także partner Ani Przybylskiej, Jarosław Bieniuk. Dzieciom aktorki też nie było łatwo: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało. Teraz czuję, że dorastałam wolniej niż reszta moich rówieśników. Oni mieli już inne problemy niż moje, a ja czułam się ciągle dzieckiem”, mówiła Oliwia Bieniuk w rozmowie z Krystyną Pytlakowską dla magazynu VIVA!. 

Jarosław Bieniuk stanął jednak na wysokości zadania: „Ich ojciec Jarek, któremu przyszło zmierzyć się z rolą samotnego rodzica, spisuje się znakomicie. No i ma wsparcie bliskich, zwłaszcza swojej mamy. My z moją córką Agnieszką też pomagamy, jak umiemy. Wszystkie wolne chwile spędzamy razem tak, by osładzać dzieciom życie bez mamy”, mówiła Krystyna Przybylska w rozmowie z Wysokimi Obcasami

Nie ma wątpliwości, że mimo tragedii, jaka ich spotkała, tworzą dziś zgraną i szczęśliwą rodzinę. Zdjęcia, które pojawiają się na profilach na Instagramie Oliwii Bieniuk, Jarosława Bieniuka, czy też Agnieszki Kubery są tego dowodem. Dzieci Ani Przybylskiej nie zapomniały o Dniu Babci. Wszyscy tego dnia zgromadzili się w domu babci, by wraz z nią obchodzić jej święto. Małe przyjęcie rodzinne sprawiło pani Krystynie ogromną radość. „Najszczęśliwsza babcia ever”, pisze pod fotografią starsza córka Krystyny Przybylskiej, Agnieszka Kubera. Mamy nadzieję, że każda babcia tego dnia obchodziła swoje święto równie hucznie!  

Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, Anna Przybylska, VIVA! grudzień 2011, VIVA! 25/2011
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.