Anna Przybylska, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/VOYK
O TYM SIĘ MÓWI

Dzieci Ani Przybylskiej uczciły Dzień Babci. Aktorka byłaby z nich dumna...

Mama Ani Przybylskiej zachwycona wnukami!

Gabriela Czernecka 22 stycznia 2021 11:11
Anna Przybylska, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Dzieci Ani Przybylskiej urządziły prawdziwy Dzień Babci. Mama zmarłej aktorki, Krystyna Przybylska, nie kryła swojej radości. Nie ma wątpliwości, że gwiazda byłaby dumna ze swych pociech…

Dzieci Ani Przybylskiej zorganizowały Dzień Babci

Gdy Anna Przybylska zmarła sześć lat temu, świat jej mamy zawalił się. Krystyna Przybylska musiała stawić czoła ogromnej tragedii. „Oliwka, jak razem leżymy wieczorem w łóżku, potrafi się przytulić i powiedzieć: „Babciu, ja ciebie tak kocham, tak pachniesz moją mamą”. To ja jej mówię: „Wiem, dziecko. Ty pachniesz moją córką”. I tak sobie leżymy. I ja naprawdę czuję, jakbym Anię obejmowała”, mówiła Krystyna Przybylska w jednym z wywiadów.

Wsparcie starszej córki Agnieszki okazało się być niezastąpione. Wspaniałą postawą wykazał się  także partner Ani Przybylskiej, Jarosław Bieniuk. Dzieciom aktorki też nie było łatwo: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało. Teraz czuję, że dorastałam wolniej niż reszta moich rówieśników. Oni mieli już inne problemy niż moje, a ja czułam się ciągle dzieckiem”, mówiła Oliwia Bieniuk w rozmowie z Krystyną Pytlakowską dla magazynu VIVA!. 

Jarosław Bieniuk stanął jednak na wysokości zadania: „Ich ojciec Jarek, któremu przyszło zmierzyć się z rolą samotnego rodzica, spisuje się znakomicie. No i ma wsparcie bliskich, zwłaszcza swojej mamy. My z moją córką Agnieszką też pomagamy, jak umiemy. Wszystkie wolne chwile spędzamy razem tak, by osładzać dzieciom życie bez mamy”, mówiła Krystyna Przybylska w rozmowie z Wysokimi Obcasami

Nie ma wątpliwości, że mimo tragedii, jaka ich spotkała, tworzą dziś zgraną i szczęśliwą rodzinę. Zdjęcia, które pojawiają się na profilach na Instagramie Oliwii Bieniuk, Jarosława Bieniuka, czy też Agnieszki Kubery są tego dowodem. Dzieci Ani Przybylskiej nie zapomniały o Dniu Babci. Wszyscy tego dnia zgromadzili się w domu babci, by wraz z nią obchodzić jej święto. Małe przyjęcie rodzinne sprawiło pani Krystynie ogromną radość. „Najszczęśliwsza babcia ever”, pisze pod fotografią starsza córka Krystyny Przybylskiej, Agnieszka Kubera. Mamy nadzieję, że każda babcia tego dnia obchodziła swoje święto równie hucznie!  

Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, Anna Przybylska, VIVA! grudzień 2011, VIVA! 25/2011
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.