Tatiana Okupnik
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI!

Tatiana Okupnik po raz drugi została mamą! Znamy płeć i imię dziecka!

Dlaczego ukrywała ciążę w tajemnicy?

Olga Figaszewska 29 kwietnia 2018 09:21
Tatiana Okupnik
Fot. East News

Tatiana Okupnik została mamą! Piosenkarka utrzymała ciążę w tajemnicy. Nie od dziś wiadomo, że prywatność jest dla niej bardzo ważna. Na świat przyszło jej drugie dziecko. Znamy płeć i imię maleństwa! 

Tatiana Okupnik po raz drugi została mamą! 

Za pomocą mediów społecznościowych podzieliła się z fanami cudowną wiadomością. „Matylda ma brata”, napisała na Instagramie Tatiana Okupnik. Piosenkarce udało się zachować ciążę w tajemnicy. Wiadomo, że synek gwiazdy otrzymał imię - Tymon. 

Wraz z mężem, Michałem Micielskim są już rodzicami dwuletniej Matyldy. Dziewczynka przyszła na świat 15 sierpnia 2016 r., a według tabloidów ojcem chrzestnym pierwszego dziecka Tatiany Okupnik i Michała Micielskiego został Marcin Gortat. 

Tatiana Okupnik stara się chronić prywatność swojej rodziny. Kiedy w 2013 r. wyszła za mąż, media dowiedziały się o tym dwa tygodnie po ceremonii. „Spokój i bezpieczeństwo, jakie daje mi życie prywatne, spowodowało, że pozwoliłam sobie na okazanie słabości’’, wyznała Okupnik w jednym z wywiadów.

Szczęśliwym rodzicom  serdecznie gratulujemy!  

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.