Tatiana Okupnik
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI!

Tatiana Okupnik po raz drugi została mamą! Znamy płeć i imię dziecka!

Dlaczego ukrywała ciążę w tajemnicy?

Olga Figaszewska 29 kwietnia 2018 09:21
Tatiana Okupnik
Fot. East News

Tatiana Okupnik została mamą! Piosenkarka utrzymała ciążę w tajemnicy. Nie od dziś wiadomo, że prywatność jest dla niej bardzo ważna. Na świat przyszło jej drugie dziecko. Znamy płeć i imię maleństwa! 

Tatiana Okupnik po raz drugi została mamą! 

Za pomocą mediów społecznościowych podzieliła się z fanami cudowną wiadomością. „Matylda ma brata”, napisała na Instagramie Tatiana Okupnik. Piosenkarce udało się zachować ciążę w tajemnicy. Wiadomo, że synek gwiazdy otrzymał imię - Tymon. 

Wraz z mężem, Michałem Micielskim są już rodzicami dwuletniej Matyldy. Dziewczynka przyszła na świat 15 sierpnia 2016 r., a według tabloidów ojcem chrzestnym pierwszego dziecka Tatiany Okupnik i Michała Micielskiego został Marcin Gortat. 

Tatiana Okupnik stara się chronić prywatność swojej rodziny. Kiedy w 2013 r. wyszła za mąż, media dowiedziały się o tym dwa tygodnie po ceremonii. „Spokój i bezpieczeństwo, jakie daje mi życie prywatne, spowodowało, że pozwoliłam sobie na okazanie słabości’’, wyznała Okupnik w jednym z wywiadów.

Szczęśliwym rodzicom  serdecznie gratulujemy!  

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.