Pod szpitalem zebrały się tłumy!

Weronika Kostyra 23 kwietnia 2018 14:57

Księżna Kate urodziła! Na tę wiadomość pod szpitalem St. Mary’s Hospital w Londynie czekał tłum fanów oraz dziennikarzy. Informację o tym, że na świat przyszedł chłopiec przyjęli z radością, ale bez dużego zaskoczenia. Od kilku tygodni przypuszczano, że książęca para spodziewa się właśnie syna. Zdrowe dziecko o wadze 3,827 kilogramów urodziło się minutę po godzinie 11 czasu brytyjskiego, czyli o 12 polskiego. Co ciekawe w Wielkiej Brytanii obchodzony jest dzisiaj dzień świętego Jerzego, są to zatem imieniny księcia George’a starszego brata nowo narodzonego chłopca.

Poród Kate: Tłumy pod szpitalem

Oczy całego świata skierowały się w stronę skrzydła szpitala św. Marii w Paddington dziś rano, kiedy pałac Kensigton opublikował oświadczenie o rozpoczęciu porodu. Przez kilka godzin dziennikarze nieustannie obserwowali  drzwi, z których niedługo wyjdzie księżna Kate, by zaprezentować światu nowego następcę tronu. Każda osoba wchodząca lub wychodząca z budynku nie umykała uwadze mediów. Poruszenie wywołała między innymi Natasha Archer, prywatna stylistka księżnej, która opuściła szpital tuż po 10 czasu brytyjskiego.

Dołączyli do nich fani rodziny królewskiej zaopatrzeni w specjalne dekoracje i zabawki. Wszyscy podekscytowani czekali na dobre wieści. Kiedy ogłoszono wspaniałą wiadomość, że księżna urodziła chłopca, wszyscy oszaleli z radości. Teraz pozostaje im jedynie czekać na wyjście rodziców z małym synkiem na rękach. To może jednak nastąpić nawet za kilka godzin. 

1/5
Księżna Kate urodziła, tłumy pod szpitalem
Copyright @Getty Images
1/5

Księżna Kate urodziła! Na tę wiadomość pod szpitalem St. Mary’s Hospital w Londynie czekał tłum fanów oraz dziennikarzy.

2/5
Księżna Kate urodziła, tłumy pod szpitalem
Copyright @East News
2/5

Wiadomość o tym, że na świat przyszedł chłopiec przyjęli z radością, ale bez dużego zaskoczenia.

3/5
Księżna Kate urodziła, tłumy pod szpitalem
Copyright @East News
3/5

Zdrowe dziecko o wadze 3,827 kilogramów urodziło się minutę po godzinie 11 czasu Brytyjskiego, czyli o 12 polskiego.

4/5
Księżna Kate urodziła, tłumy pod szpitalem
Copyright @East News
4/5

Oczy całego świata skierowały się w stronę skrzydła szpitala św. Marii w Paddington dziś rano, kiedy pałac Kensigton opublikował oświadczenie o rozpoczęciu porodu.

5/5
Księżna Kate urodziła, tłumy pod szpitalem
Copyright @East News
5/5

Dołączyli do nich fani rodziny królewskiej zaopatrzeni w specjalne dekoracje i zabawki.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.