Pod szpitalem zebrały się tłumy!

Weronika Kostyra 23 kwietnia 2018 14:57

Księżna Kate urodziła! Na tę wiadomość pod szpitalem St. Mary’s Hospital w Londynie czekał tłum fanów oraz dziennikarzy. Informację o tym, że na świat przyszedł chłopiec przyjęli z radością, ale bez dużego zaskoczenia. Od kilku tygodni przypuszczano, że książęca para spodziewa się właśnie syna. Zdrowe dziecko o wadze 3,827 kilogramów urodziło się minutę po godzinie 11 czasu brytyjskiego, czyli o 12 polskiego. Co ciekawe w Wielkiej Brytanii obchodzony jest dzisiaj dzień świętego Jerzego, są to zatem imieniny księcia George’a starszego brata nowo narodzonego chłopca.

Poród Kate: Tłumy pod szpitalem

Oczy całego świata skierowały się w stronę skrzydła szpitala św. Marii w Paddington dziś rano, kiedy pałac Kensigton opublikował oświadczenie o rozpoczęciu porodu. Przez kilka godzin dziennikarze nieustannie obserwowali  drzwi, z których niedługo wyjdzie księżna Kate, by zaprezentować światu nowego następcę tronu. Każda osoba wchodząca lub wychodząca z budynku nie umykała uwadze mediów. Poruszenie wywołała między innymi Natasha Archer, prywatna stylistka księżnej, która opuściła szpital tuż po 10 czasu brytyjskiego.

Dołączyli do nich fani rodziny królewskiej zaopatrzeni w specjalne dekoracje i zabawki. Wszyscy podekscytowani czekali na dobre wieści. Kiedy ogłoszono wspaniałą wiadomość, że księżna urodziła chłopca, wszyscy oszaleli z radości. Teraz pozostaje im jedynie czekać na wyjście rodziców z małym synkiem na rękach. To może jednak nastąpić nawet za kilka godzin. 

1/5
Księżna Kate urodziła, tłumy pod szpitalem
Copyright @Getty Images
1/5

Księżna Kate urodziła! Na tę wiadomość pod szpitalem St. Mary’s Hospital w Londynie czekał tłum fanów oraz dziennikarzy.

2/5
Księżna Kate urodziła, tłumy pod szpitalem
Copyright @East News
2/5

Wiadomość o tym, że na świat przyszedł chłopiec przyjęli z radością, ale bez dużego zaskoczenia.

3/5
Księżna Kate urodziła, tłumy pod szpitalem
Copyright @East News
3/5

Zdrowe dziecko o wadze 3,827 kilogramów urodziło się minutę po godzinie 11 czasu Brytyjskiego, czyli o 12 polskiego.

4/5
Księżna Kate urodziła, tłumy pod szpitalem
Copyright @East News
4/5

Oczy całego świata skierowały się w stronę skrzydła szpitala św. Marii w Paddington dziś rano, kiedy pałac Kensigton opublikował oświadczenie o rozpoczęciu porodu.

5/5
Księżna Kate urodziła, tłumy pod szpitalem
Copyright @East News
5/5

Dołączyli do nich fani rodziny królewskiej zaopatrzeni w specjalne dekoracje i zabawki.

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.