KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę William w emocjach niechcący zdradził płeć trzeciego dziecka!

Do porodu zostało zaledwie kilka dni!

Weronika Kostyra 13 kwietnia 2018 16:30

Narodziny trzeciego dziecka księżnej Kate i księcia Williama oraz bliski ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle sprawiają, że emocje wokół rodziny królewskiej sięgają zenitu. Termin porodu księżnej jest wyznaczony na 23 kwietnia 2018 roku. Media na całym świecie zachodzą w głowę jakiej płci będzie dziecko, a także jak będzie miało na imię. Zakłady bukmacherskie przyjmują nawet zakłady. Bardzo prawdopodobne jednak, że tajemnicę, którą pragną znać wszyscy właśnie wyjawił… ojciec dziecka!

Trzecia ciąża księżnej Kate: płeć i imię dziecka

Do tej pory spekulowano, że jeżeli na świat przyjdzie dziewczynka, zostanie jej nadane imię Alicja lub Maria, natomiast jeśli urodzi się chłopiec, będzie się nazywał Albert albo Filip. Wszystkie przygotowania do porodu są zapięte na ostatni guzik – lekarze są w gotowości, a teren wokół szpitala zabezpieczony barierkami. Wszystkim pozostało jedynie czekać…

Książę William nie posiada się ze szczęścia, że dziecko już za kilka dni przyjdzie na świat. Jest jednak doświadczonym ojcem, dlatego nie siedzi jak na szpilkach w oczekiwaniu na rozwiązanie. Jako wielki fan piłki nożnej kilka dni temu obejrzał mecz swojej ulubionej drużyny, Aston Villa. Zespół wygrał, co wywołało u księcia wielkie emocje. Rozentuzjazmowany rozmawiał z innymi kibicami i wtedy powiedział: „Będę nalegał, żeby nazywało się Jack”, wypalił w kontekście swojego trzeciego dziecka. Kiedy zorientował się, jak mogło to zabrzmieć, szybko dodał: „Albo Jackie”.

Wszystko dlatego, że zawodnik, który strzelił gola podczas meczu to Jack Grealish. Bohater piłkarskiego spotkaniu oddał potem piłkarskim zwyczajem swoją koszulkę księciu.

Czy słowa księcia Williama rzeczywiści możemy odczytać jako wskazówkę, że na świat przyjdzie chłopiec? Prawdę poznamy już niedługo. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.