Filip Gurłacz
Fot. instagram@ filipgurlacz_official
o tym się mówi

Drugi raz zatrudnili tego samego aktora! Wielka wpadka w M jak Miłość

Błąd produkcji?

Monika Katarzyna Krupska 11 lipca 2018 16:00
Filip Gurłacz
Fot. instagram@ filipgurlacz_official

W ostatnich tygodniach nie cichną różnego rodzaju doniesienia na temat serialu M jak Miłość. Wydawać by się mogło, że zła passa powoli się kończy, jednak jak się okazuje kilka ostatnich dni było tylko ciszą przed burzą. Dlaczego? 

Kontrowersje w serialu M jak Miłość 

Kilka tygodni temu po 18 latach grania w serialu Kacper Kuszewski zdecydował się pożegnać z produkcją. Aktor przy okazji ujawnił kulisy pracy na planie, a te w wywiadzie dla Twojego Stylu potwierdziła Olga Frycz. „Robiliśmy po dziesięć scen dziennie, pracowałam dłużej, niż miałam zapisane w umowie. Aktorki, które mówiły, że mają dzieci i muszą zwolnić nianię, słyszały: "A co, wyjdziesz z planu? Wielka pani gwiazda?”, mówiła aktorka. 

I choć Anna Mucha i Katarzyna Cichopek stanęły w obronie produkcji i zapewniały, że praca na planie jest przyjemna, to kontrowersje wokół serialu w ogóle nie cichną. Jak się okazuje, w najnowszych powakacyjnych odcinkach pojawi się nowa postać - policjant Robert, którego zagra Filip Gurłacz. Co ciekawe, aktor w 2015 roku zagrał już w serialu, wcielił się w postać Arka, kolegę ze studiów Uli Mostowiak. Dziewczyna narkomana poznała w klubie, a później miała przez to spore kłopoty. Mężczyzna podrzucił jej narkotyki do torby, a Ula o mało nie znalazła się przez to w więzieniu! 

Myślicie, że produkcja zapomniała, że Filip Gurłacz grał już u nich wcześniej?  

 

Going to work. Pozdro ;) #leśniczówka #tvp

Post udostępniony przez Filip Gurłacz (@filipgurlacz_official)

 

Don't Mess with me!

Post udostępniony przez Filip Gurłacz (@filipgurlacz_official)

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.