Aktorka komentuje zarzuty Olgi Frycz

Monika Katarzyna Krupska 17 czerwca 2018 15:00

W ubiegłym tygodniu Olga Frycz nie pozostawiła na producentach serialu M jak Miłość suchej nitki. Aktorka zarzuciła ekipie brak szacunku, napiętą atmosferę i pracę po godzinach. Twojemu Stylowi wyznała, że „ludzie przychodzili do pracy sfrustrowani i bali się odejść”. Na ostre słowa szybko zareagowała produkcja, Anna Mucha, a teraz także Kasia Cichopek! Co powiedziała serialowa Kinga? Czy faktycznie praca na planie była tak straszna jak przedstawiła to Olga? 

Praca na planie M jak Miłość

„Nie chciałabym absolutnie podważać słów Olgi, bo każdy ma prawo do własnego zdania i własnych odczuć. Jedyne, co mogę mówić, to w swoim imieniu. Moje doświadczenia są bardzo pozytywne. Produkcja współpracowała ze mną w trakcie mojej ciąży, zadając mi pytania. Czy chcę kontynuować pracę, czy dobrze się czuję, czy jestem na siłach, czy mają wpisać to w wątek czy nie. Miałam ogromną swobodę, plastyczność i elastyczność. Decyzja absolutnie leżała po mojej stronie”, powiedziała Party Katarzyna Cichopek

Dodała, że ona nie miała i nie ma żadnych problemów z ekipą. „Praca jest trudna, to nie jest łatwy zawód i plan zdjęciowy często trwa ponad 12 godzin. O czym dostajemy wcześniej informacje”, wyznała. 

Kasia Cichopek serialową Kingę gra od 2000 roku. Podczas ostatnich 18 lat aktorka urodziła dwójkę dzieci, czyli miała dokładnie tę samą sytuację co jej koleżanka z planu Anna Mucha. Partnerka Marcela Sory również nie zgodziła się ze słowami Olgi Frycz. 

„Przyznaje nie zawsze jest kolorowo i nie zawsze jest tak, jakbyśmy sobie to „wymarzyli”. Bo ta praca to praca z ludźmi i wśród ludzi! A jak wiadomo bywamy różni. Jedni widzą szklankę do połowy pusta, inni się cieszą, że mają z czego pić. Ja należę do tej drugiej grupy. I choć nie zawsze jest lekko i przyjemnie i choć mam świadomość, ze jestem częścią korporacji i wielkiej fabryki marzeń, to muszę powiedzieć, że są gesty, których się nie zapomina”, napisała na Instagramie Mucha. 

Jak myślicie jaka jest prawda?  

 

zabieram głos ✋🏼 Kochani, oglądając seriale, czytając doniesienia z kolorowej prasy, plotki i ploteczki widzicie tylko promil naszej pracy. przyznaje- nie zawsze jest kolorowo i nie zawsze jest tak, jakbyśmy sobie to „wymarzyli”. bo ta praca to praca z ludźmi i wśród ludzi ! a jak wiadomo bywamy różni ;) jedni widza szklankę do połowy pusta, inni się cieszą, ze maja z czego pić 😉 ja należę do tej drugiej grupy. i choć nie zawsze jest lekko i przyjemnie i choć mam świadomość, ze jestem częścią korporacji i wielkiej fabryki marzeń 😎 to muszę powiedzieć, ze są gesty, których się nie zapomina. Przez dwadzieścia kilka lat pracy w tym zawodzie jedynie (!) Tadeusz Lampka, Ilona Łepkowska i Alina Puchała byli tymi, którzy okazali mi zrozumienie i pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. nie wyrzucili mnie z serialu, gdy potrzebowałam odpocząć i daleko wyjechać, z radością przyjęli informacje o moich kolejnych ciążach, a przede wszystkim dali mi poczucie ze mam dokąd wracać! (sic!!!) tak ważne dla matki, która chce, lubi i musi pracować. Mało! choć wtedy pracowałam w konkurencyjnej produkcji zaprosili mnie na kilka dni zdjęciowych, wysłaniając moj brzuch biurkiem i komputerem 😉(sztuczki). Takich rzeczy się nie zapomina! jak mawia Ilona Łepkowska: z niewolnika nie ma pracownika. szanuje decyzje moich kolegów i koleżanek o odejściu, będę tęsknić! będę Was podziwiać w innych produkcjach i kibicować Wam na innych polach. ale życie toczy się dalej 😜 także rodzinne i na planie Mjak Miłość 😘💋

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

 

1/5
M jak miłość, Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek
Copyright @East News
1/5

Kasia Cichopek w serialu gra od 2000 roku 

2/5
Olga Frycz w M jak miłość
Copyright @screen z serialu
2/5

Aktorka nie zgodziła się z oczerniającymi produkcję serialu słowami Olgi Frycz 

3/5
Anna Mucha, Viva! styczeń 2018
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
3/5

Frycz wyznała, że ludzie bali się odejść z pracy. Anna Mucha również zareagowała na słowa i nie zgodziła się ze słowami aktorki 

4/5
Kacper Kuszewski i Dominika Kluźniak na planie M jak miłość
Copyright @East News
4/5

Kacper Kuszewski po 18 latach grania Marka Mostowiaka zdecydował się odejść z serialu 

5/5
Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan
Copyright @instagram@taannamucha
5/5

Jak myślicie jaka jest prawda?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.