Księżna Meghan, książę Harry
Fot. TOBY MELVILLE/AFP/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan w drugiej ciąży?! Według fanów, te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości!

To już pewne?

Ksenia Krasko 10 listopada 2019 08:51
Księżna Meghan, książę Harry
Fot. TOBY MELVILLE/AFP/East News

Minęło tylko sześć miesięcy, odkąd książę Harry i Meghan Markle powitali syna Archiego Harrisona Mountbattena-Windsora. Zarówno media, jak i fani młodego małżeństwa od kilku tygodni zastanawiają się, czy para spodziewa się drugiego dziecka? Dowodem na radosną nowinę mają być najnowsze zdjęcia księżnej Meghan!

Księżna Meghan w drugiej ciąży?

Królowa Elżbieta II, książęta Harry i William z żonami, książę Karol z Camillą Parker Bowles i inni członkowie rodziny królewskiej przybyli do Royal Albert Hall, aby wziąć udział w uroczystościach, związanych z Dniem Pamięci.

Napięta atmosfera wywołana jest niedawnym wywiadem księcia Harry’ego, który wyznał prawdę o braku porozumienia ze starszym bratem. W tym samym filmie dokumentalnym księżna Meghan wyznała, jak bardzo męczy ją nadmierne zainteresowanie mediów, przez co naraziła się na krytykę nie tylko internautów, ale i rodziny królewskiej, której członkowie nie rozmawiają o takich rzeczach publicznie.

Pomimo konfliktu braci, o którym mówi cały świat, to właśnie Meghan Markle jest tematem kolejnych sensacyjnych doniesień mediów. Fani małżeństwa Sussex są pewni, że księżna jest w ciąży! Dowodem ma być jej kreacja, podkreślająca ciążowe krągłości i typowy dla przyszłych mam gest, czyli ręka ułożona na brzuszku. Oczywiście, należy wziąć pod uwagę fakt, że iluzję stwarza suknia o nietypowym kroju.

Kate Middleton, księżna Kate, Royal Albert Hall, listopad 2019
Fot. Associated Press/East News

Książę Harry o ciąży Meghan Markle

Czy doniesienia prasy okażą się prawdziwe? Być może, ponieważ małżeństwo Sussex pozostawia pewne wskazówki. Książę Harry niedawno spotkał się z rodziną wojskowych i pytał o trudności w wychowywaniu dwójki dzieci. Tymczasem Meghan Markle wyznała, że następnym razem zamierza rodzić w Stanach Zjednoczonych.

Para wraz z synkiem Archiem planują półroczny urlop, który spędzą właśnie w USA. „Książę i księżna mają pełny harmonogram zobowiązań do połowy listopada, po czym poświęcą czas swojej rodzinie”, poinformowało królewskie źródło w rozmowie z Sunday Times.

Bukmacherzy są tak bardzo pewni, że kolejna ciąża księżnej Sussex zostanie ogłoszona jeszcze w 2019 roku, że należy zainwestować pięć funtów, aby wygrać... jeden. „Szanse na to, że Meghan i Harry przekażą dobre wieści są coraz większe”, oświadczają eksperci. 

Kate Middleton, księżna Kate, Royal Albert Hall, listopad 2019
Fot. CHRIS JACKSON/AFP/East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.