Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Szelągowska rozwiodła się po raz trzeci! Znamy szczegóły

Były mąż prezenterki nie krył radości

Konrad Szczęsny 30 lipca 2021 08:59
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Długo ukrywała, że jej trzecie małżeństwo dobiegło końca. Dorota Szelągowska 29. lipca spotkała się w sądzie ze swoim (już byłym) mężem. Jak podają media, to właśnie prowadząca programy TVN złożyła pozew. Z racji tego, że już wcześniej porozumiała się z partnerem, rozwód orzeczono na pierwszej rozprawie.

Związki Doroty Szelągowskiej. Trzy razy brała ślub

Mimo że cieszy się ogromną sympatią widzów, w miłości nie ma zbyt wiele szczęścia. Dorota Szelągowska po raz pierwszy wyszła za mąż bardzo młodo. Miała wówczas zaledwie 20 lat. Owocem tej relacji jest jej przystojny syn Antoni, który planuje zostać aktorem. W 2002 roku związała się z kompozytorem i dyrygentem Adamem Sztabą. 11 lat później, 30. maja 2013 roku postanowili sformalizować swój związek. Niestety, ich szczęście nie trwało zbyt długo... Rozstali się pod koniec 2014 roku, rozwód orzeczono 21 maja 2015 roku.

Do trzech razy sztuka? Media jakiś czas później zaczęły spekulować o bliskiej relacji gwiazdy TVN z Michałem Wawro, reżyserem programów w TVN Style. Para pracowała razem i w pewnym momencie między nimi zaiskrzyło.

„Trafiliśmy na siebie w pracy i okazało się, że wiele nas łączy. Mój mąż jest unikalnym dowodem na to, że związki partnerskie istnieją. W nocy do dziecka wstajemy oboje, domem zajmujemy się po równo, on rano robi śniadanie. Cholera, to jest możliwe!”, zachwycała się.

Ślub wzięli w 2017 roku, w tajemnicy przed mediami. Nie pojawiła się na nim nawet sławna mama Doroty Szelągowskiej, czyli Katarzyna Grochola! Uroczystość była kameralna i bardzo intymna. 

„Ślub wzięliśmy w urzędzie w Wilanowie. My i czterech gości (...). Potem było 15-minutowe wesele w Dunkin Donuts, wydaliśmy na nie 65 zł. Wielki ślub już miałam. Nie zagwarantował mi szczęścia”, zwierzyła się w jednym z wywiadów, nawiązując do relacji z Adamem Sztabą. Jednak nawet utrzymywanie związku w tajemnicy nie było gwarancją sukcesu. Para rozstała się pod koniec 2019 roku. Doczekali się jednak córeczki Wandy, która przyszła na świat w 2018 roku.

Czytaj także: Dorota Szelągowska szczerze o rozstaniu z trzecim mężem: „Pandemię przechodziłam w samotności”

Rozwód Doroty Szelągowskiej. Trzecie małżeństwo gwiazdy dobiegło końca

Mimo że początkowo nie komentowała sensacyjnych doniesień, w końcu przerwała milczenie. Zastrzegła jednak, że robi to pierwszy i ostatni raz. Dorota Szelągowska ujawniła, że jej trzecie małżeństwo zakończyło się dawno temu.

„Powiem to ten jeden raz. Nie żyję z moim mężem od ponad półtora roku. Media dowiedziały się bardzo późno. Rozstaliśmy się dawno, pandemię przechodziłam w samotności”, zdradziła w kwietniu 2021 roku.

29. lipca miała miejsce rozprawa rozwodowa pary. Pozew złożyć miała właśnie gwiazda TVN. Czekała długo na wyznaczenie terminu rozprawy (od września 2020 roku). Jak podaje „Super Express”, ta rozpoczęła się z dwugodzinnym opóźnieniem. Przed sądem zeznawali świadkowie, w tym znana widzom z programów Doroty Szelągowskiej Marika Jóźwiak oraz  syn prezenterki, 20-letni Antoni. Wyrok zapadł o 15.20. Gwiazda TVN jest już oficjalnie rozwiedziona. „Jej były już mąż wydawał się zadowolony z orzeczenia, czego wyraz dał na korytarzu sądu”, zauważają dziennikarze tabloidu.

Czytaj także: Dorota Szelągowska przyznała się do rozpadu trzeciego małżeństwa. Mama gwiazdy skomentowała związki córki

Dorota Szelągowska skomentowała rozwód

W piątkowy wieczór Dorota Szelągowska odniosła się do medialnych informacji. Zamieściła na swoim Instagramie wymowny wpis, w którym podkreśliła, że czuje się szczęśliwa i spełniona.

„Warmia i ja. Czyste szczęście. Uwielbiam ten stan, kiedy czuję, że wszystko jest tak, jak być powinno. Gdy wiem, że wszyscy, których kocham, są dla mnie ważni i bliscy, - są szczęśliwi. Jestem na tyle stara, że zdaję sobie sprawę z ulotności tych momentów. Dziś je celebruję ❤️”, podkreśliła.

Wpis skomentowała m.in. Martyna Wojciechowska, która życzyła koleżance, by stan ten trwał jak najdłużej. My również dołączamy się do tych życzeń!  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.