Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Tajner ponownie się zakochała: "Nowy ukochany wspiera mnie w walce o odzyskanie zdrowia"

„Znalazłam bratnią duszę i jestem bardzo szczęśliwa”

Damian Brillowski 28 grudnia 2021 20:55
Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Dominika do niedawna była zakochana w Dimitrisie, mężczyźnie pochodzącym z Cypru. Jednak to już przeszłość. Menedżerka właśnie ogłosiła, że ma nowego partnera. „Znalazłam bratnią duszę i jestem bardzo szczęśliwa”, przyznała. Nowy ukochany stanowi dla kobiety ogromne wsparcie w walce z chorobą nowotworową. Co jeszcze ujawniła? 

Dominika Tajner rozstała się z Dimitrisem

Dominika Tajner to córka trenera narciarskiego Apoloniusza Tajnera. Większą rozpoznawalność zdobyła dopiero za sprawą związku z wokalistą Michałem Wiśniewskim. W 2012 roku para stanęła na ślubnym kobiercu, jednak małżeństwo nie przetrwało próby czasu i po 7. latach dobiegło końca. Decyzję o rozwodzie podjął lider „Ich Troje”. Wszystko działo się w momencie, gdy Dominika brała udział w programie „Taniec z gwiazdami”. Małżonkom udało się rozstać dość sprawnie, bez przysłowiowego „prania brudów”. Po jednej rozprawie byli już rozwiedzeni. 

Od momentu rozwodu minęły już dwa lata. Piosenkarz zdążył w tym czasie ponownie wziąć ślub i po raz piąty zostać ojcem, syna Falco. Z kolei Dominika ulokowała swoje uczucia w 62-letnim Cypryjczyku, Dimitrisie. Kobieta przyznała, że jest to bardzo trudna relacja. „Z ukochanym moje damsko-męskie relacje są takie, że jestem bardzo zakochana, ale to jest bardzo ciężki związek. Bo jest to związek na odległość. Oczywiście jak wszystko ma swoje plusy i minusy. Jak się po tym covidzie wszystko odblokowało, to mam bardzo dużo pracy i mam mniej czasu na partnera. Wynikają z tego pewne konflikty. Ale myślę, że to wszystko poukładamy”, zwierzyła się jakiś czas temu portalowi Jastrząbpost. 

Niestety parze z biegiem czasu nie udało się poukładać wspólnych spraw. W konsekwencji doszło do rozstania. Zawiniła przede wszystkim pandemia, gdzie kontakt między zakochanymi był niezwykle utrudniony. Dominika na co dzień mieszka w Polsce a Dimitris na Cyprze. "Mój związek z Dimitrisem rozpadł się ze względu na dzielącą nas odległość i kolejną falę COVID-19", zdradziła Dominika Tajner w rozmowie z "Twoim Imperium". 

Czytaj także: Dominika Tajner pierwszy raz opowiedziała o powodach rozwodu z Michałem Wiśniewskim

Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Dominika Tajner, Viva! 16/2019

Dominika Tajner znalazła nową miłość 

Rozstanie z partnerem to nie był jedyny cios z jakim musiała się zmierzyć Dominika w ostatnim czasie. Kilka tygodni temu kobieta trafiła do szpitala, w którym przeszła operację usunięcia guza z piersi. Jak się okazało był to nowotwór. „Potrzebowałam zrobić USG piersi. Na tym USG okazało się, że mam guza, wielkiego guza, 3 cm. Nie wyglądało to za dobrze. Pojechałam na biopsję, pobrano materiał i przyszły wyniki. Wyniki były z jednej strony dobre, bo zmiana okazała się nowotworowa, ale nowotwór łagodny. (...) Operacja się udała, cały potwór został usunięty, wyrzucony w siną dal", opowiadała w relacji na Instastories. Obecnie menedżerka przygotowuje się do zabiegu rekonstrukcji piersi.

Otuchy od początku dodaje jej nowy ukochany, który dzielnie wspiera Dominikę Tajner w walce z chorobą. Okazuje się, że pod koniec roku kobieta ponownie się zakochała. „Znalazłam bratnią duszę i jestem bardzo szczęśliwa. Nowy ukochany wspiera mnie w walce o odzyskanie zdrowia i nie pozwala mi się załamać. Gadamy długimi godzinami, tematy nam się nie kończą. Pierwszy raz w życiu czuję się taka szczęśliwa. Ale o ślubie narazie nie myślę”, ujawniła na łamach tygodnika „Twoje Imperium”. 

Dominika jest wdzięczna mężczyźnie za troskę jaką jej okazuje. Doskonale wie, że wsparcie drugiej osoby to dodatkowa motywacja do dalszej walki z chorobą. Zapewne wspólne przejścia umocnią relację pary. Tożsamość mężczyzny, póki co pozostaje tajemnicą. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Dominice dużo miłości i zdrowia w nowym roku.  

Czytaj także: Dominice Tajner wycięto guzy z piersi, kolejna operacja przed nią. „Bardzo się stresuję”

Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Dominika Tajner, Viva! 16/2019

Dominika Tajner
Fot. nstagram/@dominika_tajner

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?